Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA piedalās lielākajā izstādē Vidzemē “Vidzemes Uzņēmēju dienas”

 

Šogad 18.un 19. maijā jau 21.reizi Valmierā notiek Vidzemes Uzņēmēju dienas. Izstādē piedalās Vidzemes aktīvākie novadi, profesionālās izglītības iestādes, valsts un pašvaldību iestādes, pārtikas un rūpniecības preču ražotāji, uzņēmēji, pakalpojumu sniedzēji, amatnieki, mājražotāji un dalībnieki no citām valstīm.

 

Valmieras pilsētas centrs un Kultūras centrs divas dienas ir piepildīts ar dažādiem stendiem un jaunākās tehnikas paraugdemonstrējumiem. 19. maijā norisinās īpašs notikums laukumā pie Hanzas sienas - skolēnu mācību uzņēmumu Vislatvijas gadatirgus “Cits bazārs”, kā arī Zemessardzes tehnikas apskate un informācija par dienesta iespējām.

 

       

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Vidzemes Uzņēmēju dienās informē apmeklētājus par NVA pakalpojumiem, aktīvajiem un preventīvajiem nodarbinātības pasākumiem un īstenotajiem Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektiem. NVA stendā interesentus konsultē NVA Valmieras filiāles vadītāja Agra Spurdziņa, nodarbinātības organizatore Antra Toma, koordinējošā eksperte Vita Zandersone un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES konsultante Vidzemes reģionā Lauma Landratova, sniedzot detalizētāku informāciju par aģentūras e-pakalpojumiem, brīvajām darba vietām, skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma norisi un citiem aģentūras pakalpojumiem.

 

 

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv