Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA pasākumu Latvijas vēstniecībā Zviedrijā apmeklēja vairāk nekā 40 Latvijas valstspiederīgo

 


Projekta Nr. 7.1.2.1./15/I/001 „EURES tīkla darbība Latvijā” kopsavilkums

 

Vairāk nekā 40 interesentu Stokholmā apmeklēja NVA un EURES rīkoto pasākumu „No vārdiem pie darbiem - iespējas ar Zviedrijas pieredzi Latvijā”, kas 29.maijā norisinājās Latvijas vēstniecībā Zviedrijā un kurā piedalījās NVA direktore Evita Simsone, NVA direktora vietniece Kristīne Stašāne un NVA īstenotā ESF projekta "EURES tīkla darbība Latvijā" vadītāja Līga Baufale. Latvijas valstspiederīgie tika informēti par NVA pakalpojumiem, darba tirgus situāciju, pieprasītām profesijām, dzīves un darba apstākļiem Latvijā, notika paneļdiskusija, kuras gaitā par nodarbinātības un uzņēmējdarbības iespējām Latvijā diskutēja NVA, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Latvijas uzņēmumu un biedrības “Ar pasaules pieredzi Latvijā” pārstāvji.

 

       

NVA direktore E.Simsonei un NVA direktora vietniece K.Stašāne tikās arī ar Latvijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Zviedrijas Karalistē Marģeru Kramu un Zviedrijas latviešu apvienības vadītāju Airu Miķelsoni. Gan Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Zviedrijas Karalistē, gan Zviedrijas latviešu apvienības vadītāja atzinīgi novērtēja NVA iniciatīvu rīkot šādus pasākumus Latvijas valstspiederīgajiem un pauda ieinteresētību turpmākajā sadarbībā.

 

     

 < Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv