Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

No 17. līdz 21. septembrim NVA filiālēs notiek akcija “Dienas bez rindām”

 

No šī gada 17. līdz 21. septembrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs un citās valsts un pašvaldību iestādēs notiek ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, lai motivētu iedzīvotājus aktīvāk izmantot elektroniskos pakalpojumus, iepazīstinot ar to iespējām un dažādību.

 

Ja Jūs vēlaties iegūt detalizētāku informāciju par NVA piedāvātajiem e-pakalpojumiem, apmeklējiet tuvāko NVA filiāli, un NVA darbinieki pastāstīs, kādi NVA pakalpojumi pieejami e-vidē un kā tos izmantot. Savukārt NVA filiālēs Jelgavā, Liepājā un Rīgā klientu uzgaidāmajās telpās tiks demonstrēta video instrukcija par iespēju bezdarbnieka statusam pieteikties elektroniski. Šī instrukcija pieejama arī NVA mājaslapas lasītājiem – e-iesniegums bezdarbnieka statusa piešķiršanai. Uzzināt vairāk par NVA e-pakalpojumiem var arī šeit - NVA pakalpojumi tiešsaistē.

Akciju “Dienas bez rindām” integrētās komunikācijas un mācību aktivitātes programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros rīko Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). VARAM veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja “Klientu apmierinātība ar valsts pakalpojumiem” liecina, ka valstī turpina pieaugt e-pakalpojumu lietotāju skaits un izpratne par digitālās vides sniegtajām priekšrocībām, tomēr vēl aizvien ir liela sabiedrības daļa (33% respondentu), kurus no pakalpojumu pieteikšanas elektroniskā veidā attur bailes no nezināmā, pieradums doties klātienē un nepietiekamas datora un interneta lietošanas prasmes.

 

Lai sniegtu atbalstu sabiedrības konsultēšanai par digitālajām iespējām un to priekšrocībām, VARAM ir izveidojis portāla Latvija.lv atbalsta vietni mana.latvija.lv, kurā pieejami dažādi dzīves situāciju apraksti, video pamācības, piemēram, dzīves situācijas apraksts “E-pakalpojumu nozīme un to izmantošanas priekšrocības”.

 

Akcija “Dienas bez rindām” norisinās jau piekto gadu. 2017.gadā akcijā piedalījās 24 valsts iestādes 185 klientu apkalpošanas vietās un 89 pašvaldības 120 klientu apkalpošanās vietās, kopumā valsts un pašvaldību iestādēs tika sniegtas teju 8.5 tūkstoši konsultāciju par pakalpojumiem e-vidē.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv