Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Vēl šodien un rīt turpinās NVA akcija "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti 2018"

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau otro gadu visos Latvijas novados organizē akciju "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos". Akcija notiek līdz 2018. gada 28.septembrim (ieskaitot). Šogad durvis savos uzņēmumos ir atvēruši 63 darba devēji, dalībai pieteikušies 320 darba meklētāji ar invaliditāti, no kuriem 226 akcijā jau ir iesaistījušies. Atvērto durvju dienas akcijai vēl turpinoties, kļuvis zināms, ka 3 darba meklētāji ar invaliditāti jau ir vienojušies ar darba devējiem par darba attiecību uzsākšanu.

Akcijas "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos" mērķis - sekmēt cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām. Akcijas laikā darba meklētāji ar invaliditāti viesojas uzņēmumos vai iestādēs un darba vidē iepazīstas ar iespējamo darbavietu, darba kolektīvu un darba pienākumiem. Darba devējiem tā ir lieliska iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus.

 

Darba devēji šogad piedāvā iespēju darba meklētājiem ar invaliditāti iepazīt 59 profesijas dažādās darbības jomās, šo profesiju visū ir pārdevējs konsultants, iesaiņotājs (roku darba), kasieris, mazumtirdzniecības veikala pārdevējs, pārdevēja palīgs, tirdzniecības zāles darbinieks, klientu apkalpošanas speciālists, datu ievades operators, grāmatvedis, projektu asistents, biroja administrators, pavārs, pavāra palīgs, konditora palīgs, zivju apstrādātājs, šuvējs, piegriezējs, spiedliešanas iekārtas operators, metāla griezējs, interešu pulciņa audzinātājs, automobiļa vadītājs, ēku celtnieks, sētnieks, ēkas un teritorijas dežurants, mazgātājs (roku darba), aprūpētājs, fizioterapeits, datu bāzu administrators, IT drošības speciālists, programmēšanas inženieris, programmētājs, sistēmanalītiķis, galdnieks, kokzāģētavas operators, palīgstrādnieks, laukstrādnieks, santehniķis, asistents personām ar invaliditāti, skolotāja palīgs, dzīvojamo māju (īpašumu) apsaimniekošanas speciālists u.c.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv