Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Jaunumi e-pastā
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
NVA direktors un VID ģenerāldirektors apspriež sadarbību datu apmaiņas jomā

 
27.februārī Nodarbinātības valsts aģentūras direktors Ringolds Beinarovičs tikās ar Valsts ieņēmumu dienesta  ģenerāldirektoru Dzintaru Jakānu, lai pārrunātu abu institūciju sadarbību datu apmaiņas jomā, paredzot  tiešo informācijas piegādi, lai NVA varētu vēl efektīvāk veikt savas funkcijas - uzskaitīt brīvās darba vietas, reģistrēt un uzskaitīt bezdarbniekus un darba meklētājus, kā arī licencēt un uzraudzīt uzņēmējus, kuri sniedz darbiekārtošanas pakalpojumus.

Nodarbinātības valsts aģentūrai svarīgi operatīvi un nepastarpināti saņemt tieši no Valsts ieņēmumu dienesta aktuālos datus par uzņēmumiem un to struktūrvienībām Latvijas reģionos, par darba ņēmēja statusa iegūšanu vai zaudēšanu, par nodokļu nomaksu.

Tikšanās gaitā R.Beinarovičs un D.Jakāns izteica gatavību tuvākajā laikā parakstīt vienošanos par Valsts ieņēmumu dienesta datu bāzē iekļauto ziņu sniegšanu Nodarbinātības valsts aģentūrai.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīga
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

APTAUJA

Vai Jūs plānojat apmeklēt e-prasmju nedēļas pasākumus?

  Jā – tai skaitā NVA organizētos
  Jā – bet tie nebūs NVA organizētie pasākumi, ko apmeklēšu
 
  Nezināju par e-prasmju nedēļu

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: nva@nva.gov.lv