Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Tikšanās Jelgavas cukurfabrikā

 
27.februārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras Jelgavas nodaļas pārstāvji un AS „Jelgavas cukurfabrika” vadība tikās ar tiem 125 cukurfabrikas darbiniekiem, kuri brīdināti par atbrīvošanu no darba.

R.Beinarovičs uzsvēra katras institūcijas atbildību par šīs situācijas risināšanu un pozitīvi novērtēja darba devēja piedāvāto sešu mēnešu apmācību. Viņš arī norādīja, ka katram būtu nopietni jāpārdomā, vai stāties bezdarbnieku uzskaitē, vai pieņemt cita darba devēja piedāvāto vakanci, zinot, cik nepieciešams darba tirgū ir ikviens darbinieks. Pēc aptuvenām aplēsēm 90% atbrīvojamo darbinieku jau ir piedāvāts cits darbs. Vai atbrīvotie cilvēki papildinās bezdarbnieku rindas – rādīs laiks, bet NVA dāvinātā grāmatiņa „Darba meklētāja ABC” būs labs palīgs un padomdevējs jaunas darba vietas atrašanā.

< Atpakaļ

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv