Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA Licencēšanas komisija anulē darbiekārtošanas firmu SIA „Tito un ko”, SIA „Baltijas darba centrs”, SIA „Workline Plus” un SIA „Bitmari” licences

 
2007.gada 12.jūlijā Nodarbinātības valsts aģentūras Licencēšanas komisija, pamatojoties uz 2007.gada 3.jūlija Ministru kabineta noteikumu Nr.458 „Komersantu – darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju licencēšanas un uzraudzības kārtība” (turpmāk – Noteikumi) 38.1.punktu pieņēma lēmumu anulēt licenci Nr.93 SIA „Tito un ko” darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Lielbritānijā un licences Nr. 95 un Nr.96 SIA „Baltijas darba centrs” darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Lielbritānijā un Latvijas Republikā.

Nodarbinātības valsts aģentūras Licencēšanas komisijai ir tiesības pieņemt lēmumu par licences anulēšanu, ja licences saņēmējs nav pildījis Noteikumos noteiktos pienākumus, radot būtisku apdraudējumu vai kaitējumu darbiekārtošanas pakalpojumu saņēmēja likumīgajām interesēm. Atbilstoši Noteikumu 24.8.punktam, licences saņēmēja pienākums ir uzturēt darba meklētāju datu bāzi, arī informāciju par darba meklētāju nodarbinātību Latvijā un ārvalstīs, bet Ministru kabineta 2005.gada 5.jūlija noteikumu Nr.491 „Komersantu – darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju licencēšanas un uzraudzības kārtība” 31.6.punkts nosaka, ka viens no licences saņēmēja pienākumiem ir līdz nākamā ceturkšņa pirmā mēneša divdesmit piektajam datumam iesniegt Aģentūrā pārskatus par darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanu iepriekšējā ceturksnī, kā arī Noteikumu 24.11.punkts nosaka, ka komersantam 10 darbdienu laikā rakstiski jāpaziņo Nodarbinātības valsts aģentūrai par izmaiņām iesniegumā vai tam pievienotajos dokumentos norādītajās ziņās.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Nodarbinātības valsts aģentūras Licencēšanas komisija secināja, ka SIA „Tito un Ko” un SIA „Baltijas darba centrs” nav ievērojušas licences saņēmēja pienākumus, kas ir par pamatu licenču darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai anulēšanai.

Augstākminētajā Nodarbinātības valsts aģentūras Licencēšanas komisijas sēdē vēl diviem komersantiem – SIA „Workline Plus” (licence Nr.59 darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Lielbritānijā) un SIA „Bitmari” (licence Nr.73 darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai Lielbritānijā) tika anulētas licences pamatojoties uz minēto komersantu iesniegumiem par komercdarbības izbeigšanu darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanas jomā.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv