Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Šo piektdien apmeklētāji aicināti uz Vakanču gadatirgu Cēsīs

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šo piektdien, 22. martā, laikā no pulksten 10.00 – 16.00, aicina darba meklētājus apmeklēt pirmo reģionālo Vakanču gadatirgu Cēsīs, Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9.  Apmeklētāji varēs iegūt informāciju par darba piedāvājumiem Cēsīs un Vidzemes reģionā, jo pasākumā darba rokas meklēs vairāk nekā 20  vietējie un tuvāko  novadu darba devēji, to vidū tādi uzņēmumi kā A/S Cēsu alus,  SIA Tīrības nams, SIA Maribu, SIA Vidzemes slimnīca u.c. (pielikumā – pasākuma programma Cēsīs ).

Darbs pasākumā tiks organizēts stendos, lai apmeklētājiem būtu ērtāk uzzināt par piedāvātajām vakancēm, pārrunāt ar uzņēmējiem darba iespējas un nosacījumus, kā arī piedāvāt un atstāt darba devējam savu CV. Tāpēc izstādes apmeklētājiem līdzi būtu jāpaņem savs darba dzīves gājuma apraksts vai zibatmiņa, ar kuru varēs pienākt pie NVA stenda un izdrukāt CV.

Savukārt Cēsu tūrisma informācijas 3. stāva semināra telpā no pulksten 12.00 ik pēc pusstundas uzņēmumi, biedrības un arī NVA prezentēs savus pakalpojumus un dalīsies pieredzē. Piemēram, jaunieši dalīsies pieredzē par dalību pasākumā „Jauniešu brīvprātīgais darbs”, par uzņēmējdarbības uzsākšanu stāstīs Cēsu Biznesa inkubators, bet tādi uzņēmumi kā Kolonna Hotels Group, informēs par vakancēm, uzņēmumu kopumā un tā uzņēmējdarbību. Tāpat jaunieši no Turcijas dalīsies iespaidos par pieredzi brīvprātīgajā darbā.

Vakanču gadatirgū piedalīsies NVA pārstāvji, Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti un karjeras konsultanti, kuri apmeklētājus informēs par nodarbinātības pakalpojumiem, karjeras plānošanu un darba iespējām Latvijā un Eiropas valstīs.  Pie NVA darbiniekiem apmeklētāji varēs uzzināt par NVA sniegtajiem pakalpojumiem – par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem/darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt konsultācijas, kā meklēt darbu  CV un vakanču datu bāzē – CV un vakanču portālā.
Jāuzsver, ka NVA stendā interesenti varēs saņemt plašāku informāciju un  konsultācijas par darba devēju pieteiktajām vakancēm Cēsīs, Valmierā un Madonā.

Vakanču gadatirgu pulksten 11.00 atklās NVA direktora vietnieks pamatdarbības jautājumos Raitis Imša,  Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, LDDK Reģionālās attīstības un sociālā dialoga koordinators Vidzemē Andrejs Bušenko un NVA Cēsu filiāles vadītāja Zane Meļķe.

Atgādinām, ka šogad Vakanču gadatirgi notiek visā Latvijā, lai reģionos piedāvātu aktuālās sezonālās vakances dažādās profesionālās darbības jomās.  Nākamais Vakanču gadatirgus notiks 5.aprīlī – Jelgavā (Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā), 10.aprīlī – Liepājā (Liepājas Latviešu biedrības namā), 17.aprīlī – Jūrmalā (Kauguru Kultūras namā), 1.maijā – Rēzeknē (Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā).

 

 

Uzziņa:

  1. Papildus noderīgu informāciju Vakanču gadatirgus apmeklētājiem- darba meklētājiem - skatiet šeit
  2. Papildus noderīgu informāciju darba devējiem, kuri vēlas piedalīties Vakanču gadatirgos un piedāvāt darbu savā uzņēmumā- skatiet šeit

 

NVA dalība Vakanču gadatirgū iespējama, pateicoties ESF projekta ”Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide”  (Nr. 1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam. 

 

Sagatavoja:
Iveta Kancēna

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 67021808; 67021744

Aplūkot e-pastu

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv