Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes

PRIVĀTUMA ATRUNA

 

Šī privātuma atruna nosaka Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) privātuma un autortiesību praksi saistībā ar NVA portālu.

 

NVA respektē Jūsu tiesības uz privātumu un neievāc nekādu personīgo informāciju par Jums šajā portālā bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat NVA tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

 

NVA izmanto sīkdatnes, lai analizētu apmeklējuma statistiku.

 

NVA nevāc nekādus Jūsu personas datus šajā lapā, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat. Jebkura Jūsu sniegtā informāciju nav pieejama trešajām personām, un NVA to izmanto tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.

 

NVA nemēģina identificēt individuālos apmeklētājus, kā arī nesaista kādas klienta tehniskās detaļas ne ar vienu personu. NVA nekad neatklās šādus tehniskos datus trešajām personām, respektējot NVA portāla apmeklētāju privātumu.

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSPēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv