Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Privātuma atruna
Sīkdatnes
Veselības pārbaudes ilgstošajiem bezdarbniekiem

 

 

(ESF projekts "Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem" Nr.9.1.1.2/15/I/001)

 

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūra projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” ietvaros ir uzsākusi pasākuma “Veselības pārbaudes” īstenošanu, kura mērķis ir veicināt bezdarbnieku iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos piemērotā pastāvīgā darbā vai piemērotās apmācībās, mazinot sociālās atstumtības riskus.

Pasākuma “Veselības pārbaudes” ietvaros tiek nodrošināta iespēja veikt padziļinātu veselības pārbaudi pie arodslimību ārsta vai arodveselības un arodslimību ārsta, lai iegūtu atzinumu par bezdarbnieka veselības stāvokļa atbilstību piedāvātajam piemērotam darbam vai aktīvajam nodarbinātības pasākumam, ņemot vērā paredzamos kaitīgos darba vides faktorus.

 

Kas var piedalīties?

Bezdarbnieki, kuri bijuši bez darba vismaz 12 mēnešus (par kuriem nav veiktas valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas kā par darba ņēmējiem vai pašnodarbinātajiem atbilstoši likumam "Par valsts sociālo apdrošināšanu") un kuri vismaz vienu reizi ir atteikušies no piemērota darba piedāvājuma vai atteikušies iesaistīties atbilstoši bezdarbnieka individuālajā darba meklēšanas plānā piedāvātajiem aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un atteikums nav pamatots ar ārsta atzinumu vai invaliditāti.

Pasākumā ir plānots iesaistīt 3000 mērķa grupas bezdarbniekus. Pasākumam paredzētas izmaksas 122 826 euro apmērā no projektam pieejamā finansējuma, tai skaitā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums.

 

Pasākuma dalībniekiem Nodarbinātības valsts aģentūra apmaksā veselības pārbaudes (arodslimību ārsta vai arodveselības un arodslimību ārsta konsultāciju un atzinumu, ārstu speciālistu apskati, laboratoriskos un funkcionālos izmeklējumus saskaņā ar arodslimību ārsta norīkojumu) šādās ārstniecības iestādēs:

  1. AS “Veselības centra apvienība” (pakalpojums pieejams Daugavpilī, Liepājā, Talsos, Rīgā);
  2. Madonas novada pašvaldības SIA “Madonas slimnīca” (Madonā);
  3. SIA “Vidzemes slimnīca” (Valmierā).


Jau šī gada oktobrī plānots uzsākt pakalpojuma “Veselības pārbaudes” sniegšanu arī Jelgavā un Ludzā.

Tāpat pasākuma ietvaros paredzēts nepieciešamības gadījumā nodrošināt bezdarbniekam transporta pakalpojumus, nokļūšanai līdz ārstniecības iestādei (veselības pārbaudes veikšanas vietai) un atpakaļ. Šis pakalpojums šobrīd pieejams Vidzemes un Rīgas reģionos.

 

Kā pieteikties dalībai?
1. Jādodas uz savu NVA filiāli un jāpaziņo par vēlmi piedalīties pasākumā;
2. Ar ārstniecības iestādi jāvienojas par apmeklējuma dienu;
3. No NVA filiāles darbinieka jāsaņem norīkojums;
4. Noteiktajā dienā jāierodas izvēlētajā ārstniecības iestādē, līdzi ņemot:

  • Personu apliecinošu dokumentu;
  • Norīkojumu.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

SKOLĒNU VASARAS DARBS

KOPĀ:
 
11272
Rīgas reģ.:
 
4975
Vidzeme:
 
1165
Kurzeme:
 
2101
Zemgale:
 
1441
Latgale:
 
1590

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

APTAUJA

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv