Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

„Priecājos, redzot, ka mani audzēkņi ar invaliditāti ir apguvuši ko jaunu”

 

Kristīne Petrovica izglītību ir ieguvusi 78.arodvidusskolā Kuldīgā, strādā Liepājas Neredzīgo biedrībā par mājturības pulciņa audzinātāju...
„Priecājos, ka esmu vajadzīgs”

 

Andris Ulmanis Rīgas 2.medicīnas skolā ieguvis feldšera laboranta profesiju, 15 gadus strādājis par reģistratoru poliklīnikā, taču pēc tam vairāk nekā gadu bija bez darba, lai gan to aktīvi meklēja. Nodarbinātības valsts aģentūras filiālē viņam piedāvāja piedalīties atvērto durvju dienā uzņēmumā „Transcom Worldwide Latvia,” un jau drīzumā Andris šajā uzņēmumā tika pieņemts darbā klientu apkalpošanas speciālista amatā (sniedz informāciju pa tālruni).
"Esam ieinteresēti pieņemt darbā cilvēkus ar invaliditāti"

 

Ilvārs Miglinieks vidējo izglītību ieguva Maltas vidusskolā, NVA īstenotā ESF projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros viņš strādā Liepājas Neredzīgo biedrībā par interešu pulciņu audzinātāju...
"Mūsu uzņēmums ir atvērts strādāt gribošiem darbiniekiem"

 

Šī gada rudenī SIA iCotton piedalījās NVA organizētajās atvērto durvju dienās uzņēmumos personām ar invaliditāti. Atvērto durvju dienā darba meklētāji iepazinās ar uzņēmuma darbības nozari un darba vidi, kā arī esošām vakancēm.
"Karjeras konsultācijas palīdzēja izadīt izvēli, atvērto durvju diena - atrast darbu"

 

- Par iespēju piedalīties atvērto durvju dienā SIA "Gardums" es uzzināju Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiālē un nolēmu noteikti to izmantot, jo meklēju darbu atbilstoši kvalifikācijai (esmu konditora palīgs) un karjeras konsultācijās saņemtajiem ieteikumiem, - stāsta Ilona Bogdanova.
"Iejusties kolektīvā bijis ļoti viegli!"

 

Inese Mežaka pēc profesijas, ko savulaik bija ieguvusi Republikāniskajā arodapmācības un reabilitācijas centrā, ir šuvēja. NVA īstenotā ESF projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros viņa strādā par asistentu personām ar invaliditāti biedrībā „Cerību spārni”.

 

"Profesija mani ļoti patīk un mainīt to neplānoju"

 

Dainis Strankals ir IT pulciņa vadītājs nodibinājumā “Viduslatgales pārnovadu fonds”, savulaik Viduslatgales profesionālajā vidusskolā viņš bija apguvis datortehniķa profesiju...

 

 

"Gan zinoša, gan pieredzes bagāta darbiniece"

 

Irinu Beinari raksturo viņas darba devēja - SIA "A-VVK" valdes locekle Velga Kalniņa.

Irinai ir 2.limena profesionālā augstākā izglītība, kvalifikācija - prečzinis. Visu savu darba mūžu viņa ir strādājusi tirdzniecības jomā.

 

"Pēc atvērto durvju dienas – uz darbu!"

 

Genadijs Ļaksa par NVA rīkoto akciju “Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti” uzzināja no sava NVA filiāles nodarbinātības aģenta, kas sazinājās ar Genadiju un informēja par iespēju apmeklēt uzņēmumu “Fazer Latvija”, lai iepazītos ar vienu no lielākajiem maizes ražotājiem Latvijā, redzētu darba vidi, darba apstākļus un klātienē tiktos ar darba devēju.
“Uzņēmums ir ieguvis ne tikai pozitīvu darbinieku, bet arī iespēju veikt savus pakalpojumus daudz ātrāk un kvalitatīvāk”

 

Bezdarbniece ar invaliditāti Iveta Puisāne uzsāka darbu SIA “FBI Company” 2014. gadā NVA īstenotā pasākuma noteiktām personu grupām (PNPG) ietvaros. Pēc pasākuma darba devējs SIA FBI “Company” ar Ivetu Puisāni noslēdza pastāvīgu darba līgumu un šajā darba vietā viņa strādā arī šobrīd.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv