Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Jelgavas
filiāle

Jelgavā notiks vakanču gadatirgus

2019-04-15

 

ESF projekts „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” Nr. 9.1.1.2/15/I/001

 

Šī gada 26.aprīlī no plkst.10.00 līdz 16.00 Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24, Jelgava) Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) izstādes „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” ietvaros rīkos Vakanču gadatirgus.

 

Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

 

Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalīsies tādi darba devēji kā Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, „Eastcon AG LV”, „MAXIMA Latvija”, “Rimi Latvia”, “Dinex Latvija”, “KULK”, “Jelgavas komunālie pakalpojumi”, “NORDIC PLAST”, “PET BALTIJA”, “L-Technology”, “Locitech production”, “Otaņķu dzirnavnieks”, “Skonto Concrete Cladding”, “Tiamo Grupa”, “Dinair Filton”, “Stora Enso Packaging”, “Norma-A” (Ecolines) u.c. Darbs tiks piedāvāts šādās profesijas: medicīnas māsa, sanitārs, kasieris-pārdevējs, pārdevējs, krāvējs, klientu konsultants, metinātājs, atslēdznieki-ražošanas darbinieki, iesaiņotāji (noliktavā), krāsotājs, celtniecības nozares meistars, viesnīcas “Jelgava” administrators, ceļa būves palīgstrādnieks, cauruļvadu montētājs, palīgstrādnieks, traktortehnikas vadītājs, atkritumvedēja vadītājs, mehāniķis, autoiekrāvēja vadītājs, šķirotājs, elektronikas inženieris, elektronikas montieris, metālapstrādes darbinieks, mēbeļu montētājs, agronoms, kravas automobiļa vadītājs, preču izvietotājs, maiznieks, pavārs, pavāra palīgs, ražošanas darbinieks, projektēšanas inženieris, tāmētājs, picu cepējs, bārmenis, viesmīlis, pārtikas tehnologs, zvejas kuģa kapteinis, zvejas kuģa stūrmanis, zvejas rīku meistars, CNC iekārtu operatori, ražošanas operators pie gofrētā kartona ražošanas līnijas, iesaiņojuma operators, autobusa vadītājs, klientu servisa operators, stjuarts/-e un citu profesiju pārstāvjiem.

 

Dodoties uz Vakanču gadatirgu, darba meklētājiem iesakām līdzi ņemt savu CV.

 

NVA stenda apmeklētāji Vakanču gadatirgū Jelgavā varēs uzzināt, kādas NVA reģistrētās aktuālās brīvās darba vietas darba devēji piedāvā ne vien Jelgavā un Jelgavas novadā, bet arī citos valsts reģionos. NVA Jelgavas filiāles darbinieki interesentiem sniegs konsultācijas par NVA pakalpojumiem, kā arī karjeras konsultācijas (t.sk. palīdzība CV sastādīšanā).
Biedrības un nodibinājumi vēl var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai

2019-04-15

ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" Nr.7.1.1.0/15/I/001

 


Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus līdz šī gada 30.aprīlim pieteikties NVA filiālēs Balvos, Bauskā, Cēsīs, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Rēzeknē, Siguldā un Valmierā pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā bez nolūka gūt peļņu, ja pasākuma īstenošanas vietu plānots izveidot kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

 

Pieteikties pasākuma īstenošanai var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, izņemot politiskās partijas. NVA nevalstiskajām organizācijām palīdzēs izvēlēties to darbības specifikai un prasībām atbilstošus kandidātus no NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Darba pienākumi biedrībā vai nodibinājumā pasākuma dalībniekam būs jāveic piecas dienas nedēļā: ne mazāk kā 4 stundas un ne vairāk kā 8 stundas dienā. Iesaistes ilgums pasākumā – no 2 līdz 6 mēnešiem.

 

Bezdarbnieks, piedaloties pasākumā, no NVA saņems stipendiju - 5 eiro dienā, stipendijas apmērs mēnesī tiks aprēķināts atbilstoši nostrādātām dienām. NVA pasākuma dalībnieku apdrošinās pret nelaimes gadījumiem, kā arī apmaksās veselības pārbaudi, ja tā ir paredzēta normatīvajos aktos par obligātajām veselības pārbaudēm. Ja darbā sabiedrības labā tiks iesaistīts bezdarbnieks ar invaliditāti, nepieciešamības gadījumā pasākuma īstenošanas vieta viņam jāizveido dzīves vietā vai funkcionāli jāpielāgo darba vidē, nodrošinot brīvu piekļuvi un pārvietošanos.

 

Kā pieteikties pasākuma īstenošanai?
1.solis
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.
2.solis
Aizpildītais pieteikums līdz šī gada 30.aprīlim jāiesniedz vai jānosūta pa pastu NVA filiālei Balvos, Bauskā, Cēsīs, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Rēzeknē, Siguldā vai Valmierā. (Visu NVA filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA mājaslapā)

NVA filiāle organizēs Aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisiju, kas izskatīs pieteikumu atbilstību pasākuma nosacījumiem un pieņems lēmumu apstiprināt vai atteikt nevalstiskajai organizācijai pasākuma īstenošanu. Par pieņemto lēmumu NVA filiāle informēs nevalstisko organizāciju un pozitīvas atbildes gadījumā aicinās piedalīties bezdarbnieku atlasē un slēgt līgumu par pasākuma īstenošanu.

Pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.NVA Jelgavas filiālē aizritējušas NVA Karjeras dienas darba meklētājiem

2019-04-14

No 8. līdz 12.aprīlim norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem 2019”. Visas nedēļas garumā NVA filiālēs visā Latvijā bija iespēja piedalīties darba interviju treniņo, uzzināt par darba iespējām savā reģionā, tikties ar potenciālajiem darba devējiem, kā arī uzzināt par iespējām saņemt atbalstu uzsākot pašam savu biznesu. Piedāvājam ieskatu "Karjeras dienu" norisē NVA Jelgavas filiālē:

  

 

  


NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Jelgavā

2019-04-01

 

ESF projekts „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” Nr. 9.1.1.2/15/I/001


Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 26.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24, Jelgava).

 

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

 

Pieteikties NVA Vakanču gadatirgum Jelgavā darba devēji var, aizpildot anketu, kas atrodama NVA tīmekļvietnes Jelgavas filiāles sadaļā, un nosūtot to uz

Aplūkot e-pastu
vai sazinoties ar NVA Jelgavas filiāles nodarbinātības organizatori Jūliju Lovkovu (tālr. 63026686, mob. 28664379,
Aplūkot e-pastu
Darba devēju pieteikumus tiek plānots pieņemt līdz 18.aprīlim, taču jāņem vērā, ka vietu skaits Vakanču gadatirgū ir ierobežots!

 

Vakanču gadatirgu Jelgavā 26.aprīlī NVA rīko sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) izstādes „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” ietvaros.

 

Lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu, NVA ik gadu organizē Vakanču gadatirgus visos valsts reģionos. Sadarbībā ar LTRK rīkotie Vakanču gadatirgi šopavasar vēl norisināsies Jelgavā (26.04.) un Daugavpilī (10.05.,11.05.), savukārt kopā ar vietējām pašvaldībām Vakanču gadatirgi tiks organizēti Preiļos (10.04.) un Rēzeknē (03.05.). 5.aprīlī NVA Vakanču gadatirgus notiks Jēkabpilī, bet 9.aprīlī NVA piedalīsies Vakanču gadatirgū Jūrmalā. 11.aprīlī sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā norisināsies „Livonijas darba tirgus”. Rudenī NVA Vakanču gadatirgi plānoti Smiltenē un Rīgā.

 

Darba devēju pieteikšanās anketa  

 


Tavai izaugsmei! NVA Karjeras dienas darba meklētājiem Jelgavas filiālē

2019-04-01

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 8. līdz 12. aprīlim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai visiem interesentiem, kuri meklē darbu, sniegtu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Izmanto šo iespēju!

 

 Uzzini par Karjeras dienu plāniem tavā filiālē: FILIĀLES KARJERAS DIENU PLĀNS

 

Ja esi darba meklētājs: 

 • piesakies "DARBA INTERVIJU SIMULĀCIJĀM" (darba intervijas sagatavošanas treniņiem) profesionālu karjeras konsultantu vadībā.

 

Izvēlies grupu vai individuālo treniņu!

 

Grupu treniņš:

 • prezentācija un vērtīgi profesionāļa padomi;
 • noderīgi izdales materiāli (darba intervijas jautājumi, CV un motivācijas vēstuļu paraugi);
 • darba interviju simulācijas - lomu spēles.

Individuālais treniņš:

 • atbalsts efektīvā CV un motivācijas vēstules sagatavošanā izvēlētajai darbavietai;
 • darba intervijas modelēšana ar karjeras konsultantu, komunikācijas stila veidošana;
 • individuālās rekomendācijas - kam pievērst uzmanību, gatavojoties reālajai darba intervijai.

 

Paņem līdzi izvēlētajai vakancei sagatavoto CV un motivācijas vēstuli!
Piesakies savlaicīgi - vietu skaits ir ierobežots!

 

KONTAKTI: 

     Helga Kanča, t. 63094356, 25685287,
Aplūkot e-pastu
 
 • apmeklē aktivitāti "DARBA IESPĒJAS MŪSU REĢIONĀ": tiecies ar reģionā nozīmīgajiem nozaru pārstāvjiem un darba devējiem un atrod sev piemērotu darbu!
 • "IZVEIDO SAVU DARBAVIETU PATS!" – ja piedalīsies šajā aktivitātē, uzzināsi, kāds atbalsts tavā reģionā pieejams komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

 

 

  Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

Pasākumā var notikt filmēšana vai fotografēšana NVA darba atspoguļošanai un turpmākai analīze

Notiks tikšanās ar darba devējiem

2019-03-29

NVA Jelgavas filiāle aicina darba meklētājus uz tikšanos ar darba devējiem. Tikšanās laikā darba devējs iepazīstinās ar uzņēmumu, vakancēm, darba apstākļiem un motivācijas programmu jaunā darbinieka piesaistē. Darba meklētājiem pēc prezentācijas būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketu un vienoties par darba iespējām uzņēmumā.

 

 • 09.04.2019. plkst.11:00 NVA Jelgavas filiāles nodarbību telpā (1.stāvā), Skolotāju ielā 3, Jelgavā notiks tikšanās/atlase ar darba devēju a/s “G4S Latvia” par brīvajām darbavietām.
 • 10.04.2019. plkst.12:00 NVA Jelgavas filiāles nodarbību telpā (1.stāvā), Skolotāju ielā 3, Jelgavā notiks tikšanās/atlase ar darba devēju SIA “Dinair Filton” par brīvajām darbavietām.

 

Gaidīts ikviens darba meklētājs!


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS


Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv