Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Jūrmalas
filiāle

9.aprīlī Jūrmalā notiks Vakanču gadatirgus

2019-03-22

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jūrmalas filiāles speciālisti konsultēs apmeklētājus Jūrmalas Vakanču gadatirgū, kas šī gada 9.aprīlī no pulksten 14:00 līdz 17:00 norisināsies Kauguru kultūras namā (Raiņa ielā 110, Jūrmalā). NVA stendā interesenti varēs iegūt informāciju par NVA pakalpojumiem darba meklētājiem un darba devējiem, uzzināt, kādas NVA reģistrētas aktuālas vakances darba devēji piedāvā darba meklētājiem Jūrmalā, Rīgā, Tukumā un citās valsts pilsētās un novados. Jūrmalā šobrīd ir aktuālas 135 NVA reģistrētās brīvās darba vietas, kūrortpilsētas uzņēmēji meklē pavārus, veikalu pārdevējus, jumiķus, skolotāju palīgus, santehniķus, apdares darbu strādniekus, grīdas klājējus, betonētājus, vēdināšanas sistēmu montētājus, pirmsskolas izglītības skolotājus, flīzētājus, medicīnas māsas, animatorus, klientu apkalpotājus ēdināšanas jomā un citu profesiju pārstāvjus.

Darba meklētāji Jūrmalas vakanču gadatirgū varēs klātienē tikties ar darba devējiem un piedalīties darba pārrunās, savukārt darba devēji varēs ne vien satikties ar potenciālajiem darbiniekiem, bet arī popularizēt savus uzņēmumus, iepazīstinot ar tiem Vakanču gadatirgus apmeklētājus. Pasākumā būs iespēja uzzināt arī par Jūrmalas Biznesa inkubatora atbalstu jaunajiem uzņēmējiem.

Jūrmalas Vakanču gadatirgu Kauguru Kultūras namā rīko Jūrmalas pilsētas pašvaldība. Lai pieteiktos dalībai Vakanču gadatirgū Jūrmalā, darba devējiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama Jūrmalas pilsētas pašvaldības mājaslapā. Detalizētāku informāciju par Vakanču gadatirgu Jūrmalā darba devēji var iegūt, sazinoties Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas eksperti Ilzi Apsīti - tālr. 26498123,

Aplūkot e-pastu

 

 Vakanču gadatirgus

2019-03-21

Vakanču gadatirgus
 
Pasākumu īsteno Jūrmalas pilsētas pašvaldība iedzīvotāju nodarbinātības un uzņēmējdarbības veicināšanai

 

Gadatirgus apmeklētāji varēs tikties ar potenciālajiem darba devējiem un atrast darbu, kā arī iegūt informāciju par darba un mācību iespējām. Savukārt uzņēmēji darba meklētāju vidū varēs atrast sev piemērotākos darbiniekus, kā arī uz vietas veikt darba intervijas. Apmeklējot vakanču gadatirgu, uzņēmējiem būs iespēja uzzināt par Nodarbinātības valsts aģentūras atbalsta pakalpojumiem darba devējiem.

Norises laiks un vieta: 9. aprīlī no plkst. 14.00 līdz 17.00 Kauguru Kultūras namā Raiņa ielā 110, Jūrmalā.


Informācijai:

  • Apmeklētājiem: 67760227; 25685289 (NVA Jūrmalas filiālē)
  • Darba devējiem: lai pieteiktos dalībai Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas eksperte Ilze Apsīte, tālrunis 26498123, e-pasts:
    Aplūkot e-pastu

Notiks seminārs „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem”

2019-02-26

 

Seminārs tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

aktivitāšu ietvaros

 

Nodarbinātības valsts aģentūras Jūrmalas filiāle organizē semināru „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem”.

 

Seminārā sniegsim informāciju par aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanu:

  • Jūrmalas pilsētas domes aktualitātes saistībā ar skolēnu nodarbinātību 2019.gada vasarā;
  • EURES aktualitātes;
  • Aktīvais nodarbinātības pasākums ‘’Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs’’ 2019.gada vasarā;
  • ESF projekta “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” aktualitātes.

 

Norises laiks un vieta: 2019. gada 11.martā plkst. 12:00 NVA Jūrmalas filiāles nodarbību telpā (114. kab.), Viestura iela 6, Jūrmala. Tālrunis informācijai: 67760227; 25685289.


Gaidīts ir ikviens uzņēmējs!

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv