Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Kuldīgas
filiāle

 

2018-08-08
 

Novada mājas lapā:    

www.skrunda.lv

 
Skrundas novads ir pašvaldība Kurzemē, Ventas kreisajā krastā. Skrundas novads robežojas ar Kuldīgas novada Snēpeles (pa Ventu) un Vārmes pagastiem, Saldus novada Zirņu un Pampāļu pagastiem. Novada administrācija atrodas Skrundā. Novadā ir 4 Nīkrāces, Raņķu, Rudbāržu un Skrundas pagasti un Skrundas pilsēta.
Datu avots: Nodarbinātības valsts aģentūra un Centrālā statistikas pārvalde

 

Darba iespējas novadā

Ar Skrundas novadā reģistrētajām vakancēm varat iepazīties ŠEIT.

2018. gadā līdz 30. jūlijam NVA Kuldīgas filiālē tika reģistrētas 609 brīvas darba vietas. Vairums no tām profesiju grupās kvalificēti strādnieki un amatnieki, vienkāršās profesijas, izstrādājumu un mašīnu operatori, pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki. No tām 80 – kokapstrādes iekārtu operatori 60 – kūdras ieguves palīgstrādnieki; 30 – vilcējautomobiļa vadītāji; 25 – apdrošināšanas konsultanti; 24 – ceļa būves palīgstrādnieki; 22 - pavāri. Papildus informācija pieejama NVA tīmekļa vietnē

 

Ekonomika un uzņēmējdarbības vide

39% Skrundas novada teritorijas klāj meži, tādēļ novadā attīstās mežsaimniecība, mežizstrāde un kokapstrāde. 58% novada teritorijas aizņem lauksaimniecības zemes, kurās attīstās lopkopība, augkopība un pārstrāde.
 

Lielākie uzņēmumi:

 • SIA “Taku meistars” - dabas taku aprīkojuma izgatavošana un uzstādīšana.
 • SIA “Linas Agro - graudu, sēklu, neapstrādātas tabakas un lopbarības vairumtirdzniecība
 • SIA "SILDA" - mežistrāde
 • Kokapstrāde – SIA “Kamenes”, SIA “Alpi-K”
 • Viesu izmitināšana, ēdināšana - SIA “P Arvi”, SIA “Cepliņi”, SIA “Kalnmuižas viesnīca”, AS “Skrundas muiža”
 • Zemnieku saimniecības – Pūcītes, Kalna dzenīši, Valti, Kātiņi, Rūši
 • Novadā attīstās zivsaimniecība - SIA ”Skrunda” zivju dīķos tiek audzētas karpas. Raņķos izplatīta makšķerēšana upē, arī Nīkrācē makšķerēšana attīstās kā tūrisma elements. Skrundā iespējams attīstīt zivju pārstrādi un transportu. Foreļu audzētava atrodas arī pie Lēnu dzirnavām, tajā tiek piedāvātas arī makšķerēšanas iespējas.

Vidējā bruto darba alga Skrundas novadā 2018.gada 1. ceturksnī:

 • EUR 742 (Pavisam, bez privātā sektora komersantiem ar nodarbināto skaitu <50);
 • EUR 634 (Sabiedriskajā sektorā);
 • EUR 638 (Pašvaldības struktūrās);
 • Skrundas novadā nav privātā sektora komersanti ar nodarbināto skaitu >=50

Datu avots: Centrālā statistikas pārvalde

 

Sadzīves apstākļi

Skrundas novadā vispārizglītojošās skolas – Skrundas vidusskola, Jaunmuižas pamatskola, Nīkrāces pamatskola, Skrundas pirmsskolas izglītības iestāde "Liepziediņš", Skrundas mūzikas skola, Jauniešu centrs un Mākslas studija. Veselības aprūpes pakalpojumus sniedz Dienas stacionārā sniedz ambulatoros medicīnas pakalpojumus neiroloģisko un iekšējo slimību ārstēšanā ir pieejamas ģimenes ārstu prakses un zobārstniecības pakalpojumi.
 
Sociālos pakalpojumus, sociālās palīdzības un sociālā darba pakalpojumus novadā nodrošina un organizē Skrundas novada Sociālais dienests, kura struktūrā darbojas Bērnu un ģimenes atbalsts. Novadā atrodas Aprūpes nams “Valtaiķi”
 
Novada mājas lapā var iegūt aktuālo informāciju iedzīvotājiem un novada viesiem, ir pieejama aktuālā informācija uzņēmumiem, t.sk. arī par biznesa attīstības iespējam novadā un atbalsta programmām. Pašvaldība sniedz informāciju par pieejamām zemēm uzņēmējdarbībai, mazstāvu apbūves zemēm, pieejamajiem dzīvokļiem un telpām birojiem un ražošanai.
 
Pašvaldība savā mājas lapā ievieto aktuālo informāciju par vakantajām amata vietām pašvaldības uzņēmumos un iestādēs. Kā arī novada mājas lapā var atrast informāciju par izglītības iespējām novadā, sociālo un veselības aprūpi un citu aktuālo informāciju.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv