Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Liepājas
filiāle

Liepājā norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

2019-03-20

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

 


Šī gada 22.martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 un 23.martā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Liepājas Olimpiskajā centrā (Brīvības iela 39, Liepāja) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgus, kas šogad tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) izstādes „Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros.

 

„Vakanču gadatirgi, ko ik gadu mēs rīkojam visos Latvijas reģionos, ir nozīmīga NVA tradīcija un efektīvs pasākums nodarbinātības veicināšanai valsts reģionos. Darba meklētājam nav jāsūta savs CV pa pastu un jāgaida darba devēja atbildes vēstule, šeit darba meklētājs pats atnāk pie darba devēja. Vakanču gadatirgū darba meklētājs, satiekoties ar darba devēju klātienē un vienuviet, var ne vien iegūt informāciju par brīvajām darba vietām, bet arī piedalīties darba intervijā un dažu minūšu laikā saņemt atbildes uz visiem ar darba iespējām saistītiem jautājumiem. Tā ir lieliska iespēja darba meklētājam atrast piemērotu darbu, bet darba devējam - vajadzīgo darbinieku. Arī šogad Vakanču gadatirgus mēs rīkosim visos valsts reģionos, bet Latgalē, kur bezdarba līmenis joprojām ir augsts, šopavasar būs trīs Vakanču gadatirgi - Daugavpilī, Rēzeknē un Preiļos. Savukārt šī gada Vakanču gadatirgu sezonu mēs atklājam Kurzemē – Liepājā. Viena no mūsu darbības prioritātēm - sadarbības ar darba devējiem attīstība un pilnveidošana, jo bez uzņēmēju aktīvas līdzdalības nav iespējama efektīva nodarbinātības veicināšana, tāpēc šogad Liepājā, Jelgavā un Daugavpilī Vakanču gadatirgus mēs organizējam ciešā sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru,” stāsta NVA direktore Evita Simsone.


NVA Vakanču gadatirgū Liepājā piedalīsies tādi uzņēmumi kā „Compaqpeat”, „Lauma Fabrics”, „Liepājas reģionālā slimnīca”, „Maxima Latvija”, „Otaņķu dzirnavnieks”, „Ventspils metināšanas rūpnīca”. Darba meklētājiem tiks piedāvāts darbs ražošanas, kravu pārvadājumu, veselības aprūpes, tirdzniecības un citās jomās. Kopumā Vakanču gadatirgū Liepājā darba meklētājiem būs pieejamas vairāk nekā 600 brīvās darba vietas. Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas pasākumā būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams līdzi ņemt savu CV.


Vakanču gadatirgū darbosies NVA stends, tā apmeklētāji varēs saņemt informāciju par NVA reģistrētajām brīvajām darba vietām ne vien Liepājā un Kurzemē, bet arī citās valsts pilsētās un reģionos, NVA speciālisti interesentiem sniegs konsultācijas par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties apmācības vai nodarbinātības pasākumos.

 

Šobrīd NVA Liepājas filiāles uzskaitē visvairāk darba devēju reģistrēto aktuālo brīvo darba vietu ir tādās profesijās kā kravas automobiļa vadītājs, zivju apstrādātājs, būvstrādnieks, lokmetinātājs, metāla izstrādājumu montētājs, bruģētājs, ceļa būves palīgstrādnieks, santehniķis, namdaris, flīzētājs, kūdras ieguves palīgstrādnieks, elektriķis, montētājs, metālapstrādes darbgaldu operators, krāsotājs, pavārs u.c.

 

___________________

Uzziņai: NVA sadarbībā ar LTRK rīkotie Vakanču gadatirgi šopavasar norisināsies Liepājā (22.03., 23.03.), Jelgavā (26.04.) un Daugavpilī (10.05.,11.05.), savukārt kopā ar vietējām pašvaldībām Vakanču gadatirgi tiks organizēti Jūrmalā (9.04.), Preiļos (10.04.) un Rēzeknē (3.05.). 5.aprīlī NVA Vakanču gadatirgus notiks Jēkabpilī, bet 11.aprīlī sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā norisināsies „Livonijas darba tirgus”. Rudenī NVA Vakanču gadatirgi plānoti Smiltenē un Rīgā.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-03-14
ESF projekts “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” (Nr. 7.1.1.0/15/I/001)

 

2019. gada 18.martā plkst. 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, Liepājā, ieplānota aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izvērtēti līdz 2019. gada 12.marta plkst. 17.00 iesniegtie darba devēju pieteikumi:

  • ESF projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” (Nr. 7.1.1.0/15/I/001) ietvaros pasākuma “Apmācība pie darba devēja” (Praktiskā apmācība) īstenošanai – atbildīgā par pasākuma īstenošanu koord.eksperte I.Kandere, tel. 63489801.


LTRK aicina uz biznesa forumu “Uzņēmēju dienas Kurzemē”

2019-03-13

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) „Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros 22.martā plkst. 12:00 Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā, aicina uz biznesa forumu “Tehnoloģijas biznesā – izaicinājumi, ekspektācijas un to nepieciešamība”, kur eksperti diskutēs par mūsdienīgu uzņēmējdarbību un galvenajām tendencēm.

 

Pēc svinīgās “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” atklāšanas plkst. 11:00, kur piedalīsies Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, Liepājas Speciālās Ekonomiskās zonas (SEZ) Pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis, Citadele bankas Privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītāja Anna Fišere-Kaļķe un Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane, sāksies biznesa forums, ko moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

 

“Šogad “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” biznesa foruma programma ir veidota tā, lai būtu maksimāli noderīga uzņēmējiem, jo aptver daudz aktuālu tēmu, tostarp tehnoloģijas, IT, kā arī personālvadību. Aicinu ikvienu piedalīties, lai tādējādi kopā gūtu jaunas atziņas un pieredzi,” saka LTRK prezidents Aigars Rostovskis.

 

Ar prezentāciju foruma pirmajā daļā par Liepājas SEZ attīstību uzstāsies pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis, savukārt Citadele bankas ekonomists Mārtiņš Āboliņš stāstīs par uzņēmējdarbības attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē. “ELKO EP Baltics” vadītājs Gļebs Kiseļovs runās par ēku automatizēšanu, savukārt “TestDevLab” sabiedrisko attiecību direktors Kristaps Skutelis uzstāsies ar prezentāciju “Tehnoloģiju klātesamība un nozīme mūsdienu procesos”. Uzņēmuma “Darba Guru” vadītāja Inga Daliba savukārt stāstīs par personāla meklēšanu ar sociālo tīklu starpniecību, bet “IT Wffle Meetup” pārstāve Agate Ambulte runās par Kurzemes IT komūnas attīstību. Pēc tam eksperti piedalīsies paneļdiskusijā, lai atbildētu uz klātesošo jautājumiem un to, kā tehnoloģijas biznesā ar palīdzēt, veicinot produktivitāti un to, kādēļ tās vispār ir nepieciešamas.

 

Biznesa foruma otrā daļa veltīta dažādu nozaru diskusijām: par transporta un informācijas komunikāciju tehnoloģiju jomām, savukārt pēc tam mazie un vidējie uzņēmumi tiks iepazīstināti ar Citadele bankas un finanšu institūcijas Altum sagatavoto informāciju jeb “Finanšu trieciendeva MVU”. Tāpat gan uzņēmēji, gan citi interesenti aicināti uzzināt par e-paraksta piedāvātajām iespējām ar viedtālruņa palīdzību, lai pēc tam apgūtu zīmolvadību kopā ar ekspertiem.
Aicinām forumam reģistrēties laikus, izmantojot tiešsaistes rīku: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas-2019/programma . Plašāka informācija www.chamber.lv

 


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-02-27
ESF projekts “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” (Nr. 7.1.1.0/15/I/001)

 

2019. gada 27.februārī plkst. 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, Liepājā, ieplānota aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti līdz 2019. gada 26.februārim plkst. 17.00 iesniegtie darba devēju pieteikumi:
  • ESF projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” (Nr. 7.1.1.0/15/I/001) ietvaros pasākuma “Apmācība pie darba devēja” (Praktiskā apmācība) īstenošanai – atbildīgā par pasākuma īstenošanu koord.eksperte K.Mūrniece, tel. 63489801.


NVA Liepājas filiāle organizē semināru darba devējiem un sadarbības partneriem

2019-02-22

NVA Liepājas filiāle 2019.gada 26.februārī organizē semināru darba devējiem un sadarbības partneriem par aktualitātēm NVA pakalpojumu īstenošanā 2019.gadā. Piedalīties tiek aicināti darba devēji, sadarbības partneri un pašvaldību vadītāji vai deleģētie pārstāvji.

Semināra sākums plkst. 10.00 – Liepājā, Lielā ielā 11, viesnīcā Līva , zālē AMBER, 1.stāvā.NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Vakanču gadatirgū Liepājā

2019-02-19

Projekts Nr. 7.1.2.1./15/I/001 „ EURES tīkla darbība Latvijā”
 
 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 22. un 23. martā norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētās izstādes „Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros.

NVA Vakanču gadatirgus Liepājā ir lieliska iespēja Kurzemes reģiona darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem. Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

22.martā NVA Vakanču gadatirgus Liepājas Olimpiskajā centrā būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 18.00, savukārt 23 martā – no 10.00 līdz 17.00.

Pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū darba devēji var elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/OdlToMlvUjE4Iir33. Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots! Papildu informācija, sazinoties ar pasākuma koordinatoru NVA Liepājas filiālē Andri Segliņu (tālr.: 26591666, e-pasts:

Aplūkot e-pastu
) .

Vakanču gadatirgū darbosies NVA stends, tā apmeklētāji varēs uzzināt, kādas aktuālās darba devēju reģistrētās vakances ir pieejamas NVA datu bāzē. NVA stendā interesenti varēs iegūt arī detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī par nodarbinātības un izglītības iespējām.

Vakanču gadatirgus NVA ik gadu rīko visos valsts reģionos, lai darba devējiem palīdzētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. NVA sadarbībā ar LTRK rīkotie Vakanču gadatirgi šopavasar norisināsies Liepājā (22.03., 23.03.), Jelgavā (26.04.) un Daugavpilī (10.05.,11.05.), savukārt kopā ar vietējām pašvaldībām Vakanču gadatirgi tiks organizēti Preiļos (10.04.), Rēzeknē (03.05.), kā arī Jūrmalā. 5.aprīlī NVA Vakanču gadatirgus notiks Jēkabpilī, bet 11.aprīlī sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu Valgā norisināsies „Livonijas darba tirgus”. Rudenī NVA Vakanču gadatirgi plānoti Smiltenē un Rīgā.

 

 26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRSatkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv