Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Liepājas
filiāle

Notiks informatīvā diena darba devējiem

2012-06-13
Trešdien, 27.jūnijā pulksten 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, notiks informatīvā diena darba devējiem. Tikšanās laikā NVA Liepājas filiāles pārstāvji informēs uzņēmējus par nodarbinātības situāciju reģionā, sadarbības ieguvumiem, aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanas nosacījumiem un pieteikšanās iespējām. Īpaša uzmanība tiks veltīta jaunu darba devēju iesaistei NVA aktīvajos nodarbinātības pasākumos, daudzi uzņēmēji uz tikšanos NVA atnāks pirmo reizi.

Jaunu darba devēju dalību NVA aktivitātēs sekmē arī NVA Liepājas filiāles sadarbība ar "Kurzemes biznesa inkubatoru", kas atbalsta jaunos uzņēmējus.

Plānots, ka turpmāk NVA informatīvās dienas darba devējiem Liepājā notiks regulāri - reizi mēnesī.


NVA Liepājas filiāle stiprina sadarbību ar darba devējiem un piesaista jaunus sadarbības partnerus

2012-05-23
Šodien, 23.maijā pulksten 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, notiks informatīvā diena darba devējiem. Tikšanās laikā NVA Liepājas filiāles pārstāvji informēs uzņēmējus par nodarbinātības situāciju reģionā, sadarbības ieguvumiem, aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanas nosacījumiem un pieteikšanās iespējām. Īpaša uzmanība tiks veltīta jaunu darba devēju iesaistei NVA aktīvajos nodarbinātības pasākumos, daudzi uzņēmēji uz tikšanos NVA atnāks pirmo reizi. Jaunu darba devēju dalību NVA aktivitātēs sekmē arī NVA Liepājas filiāles sadarbība ar "Kurzemes biznesa inkubatoru", kas atbalsta jaunos uzņēmējus.

Plānots, ka turpmāk NVA infomatīvas dienas darba devējiem Liepājā notiks regulāri - reizi mēnesī.

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana bezdarbnieku ar invaliditāti darba vietu izveidei ANP "Pasākums noteiktām personu grupām"

2012-05-11

Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē, darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā „Pasākumi noteiktām personu grupām” invalīdu darba vietu izveidošanai specbudžeta un Eiropas Sociālā fonda atbalstu īstenotajā projektā „Pasākumi noteiktām personu grupām” (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)ietvaros ir beigusies.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām”
(projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)

 

 


Liepājas Universitāte aicina apmeklēt „LiepU Karjeras dienu 2012”

2012-05-02

   16. maijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Liepājas Universitātē (LiepU), Lielā ielā 14, 1. stāva foajē tiek organizēts  informatīvs pasākums „LiepU Karjeras diena 2012”, kura mērķis ir sniegt organizācijām iespēju piesaistīt zinošus un prasmīgus potenciālos darbiniekus un praktikantus, kā arī informēt jauniešus par darba tirgus prasībām un aktualitātēm.
   Pasākuma laikā tiks organizētas tematiskās lekcijas, kuras vadīs attiecīgās nozares vai pārstāvētās organizācijas eksperti. „LiepU Karjeras dienas 2012” norises laikā studentiem, skolu jauniešiem un citiem interesentiem būs iespēja uzzināt par organizāciju piedāvājumiem un darba tirgus tendencēm. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja nodibināt personiskus kontaktus ar organizāciju pārstāvjiem, lai nākotnē sekmīgāk iekļautos darba tirgū.
   Savu dalību pasākumā aicinām pieteikt pa e-pastu:

Aplūkot e-pastu
līdz 2012. gada 14. maijam. Pasākums „LiepU Karjeras diena 2012” ir  bezmaksas.

 

Papildus informācija:
Aira Klampe, Liepājas Universitātes karjeras konsultante
E-pasts:

Aplūkot e-pastu

E-prasmju nedēļa Latvijā un biedrībā "Apmācību projekti"

2012-03-21
No 26. līdz 30. martam visā Latvijā norisināsies Eiropas e-Prasmju nedēļa, informatīva kampaņa. Arī biedrībā „Apmācību projekti” notiek pasākumu virkne, kuras mērķis ir attīstīt informācijas sabiedrību, veicināt e-prasmju apgūšanu un popularizēt IKT profesiju.

ePrasmju nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, kas tiek organizēta visās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Latvijā e-prasmju nedēļu organizē Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācija un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar partneriem. Arī Liepājas pašvaldība ir atsaukusies šai iniciatīvai, kā rezultātā biedrībā „Apmācību projekti” organizēs dažādus tematiskos pasākumus un lekcijas, kas domātas plašai mērķauditorijai.

E-prasmes ir jāuzlabo visu vecumu grupu cilvēkiem. Galvenais šīs nedēļas mērķis ir ieinteresēt cilvēkus un veidot viņu izpratni par moderno komunikāciju nozīmi, kas arvien pieaug, un pielietošanu dzīves kvalitātes uzlabošanai. Izmantojot modernās tehnoloģijas, var ietaupīt laiku, līdzekļus un taupīt resursus, piemēram, rēķinus saņemot nevis, kā ierasts, papīra formātā, bet elektroniskā veidā.

Visas nedēļas garumā (26. līdz 30. martam) no plkst. 9:00 – 17:00 ikvienam interesentam ir iespēja atnākt uz biedrību „Apmācību projekti” saņemt konsultācijas un novērtēt savu esošo zināšanu līmeni ar IT barometra palīdzību. Pēc testa rezultātiem interesentiem iespējams izvēlēties sev piemērotās apmācības biedrībā „Apmācību projekti”, kā arī pieteikties eCitizen un ECDL eksāmeniem, zināšanu apliecinājuma (sertifikāta) iegūšanai par īpašām cenām. Biedrība ir ECDL testēšanas centrs, līdz ar to eksāmenus iespējams kārtot šeit pat Liepājā.

E-prasmju nedēļas” izglītojošie pasākumi notiks biedrības „Apmācību projekti” telpās Teodora Breikša ielā 45, un tās laikā varēs uzzināt par: ieguvumiem izmantojot Swedbank internetbanku, Valsts zemes dienesta e-pakalpojumiem, Elektroniskās deklarēšanās sistēmu, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras e-pakalpojumiem, skolvadības sistēmas E-klase jeb e-žurnāla sniegtās iespējas, Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas e-pakalpojumiem, iespējām sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, Liepājas Virtuālo Kino muzeju, VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcijas” piedāvātiem e-pakalpojumiem, virtuālo biznesa inkubatoru, drošību internetā, sociālajiem tīkliem un blogu veidošanu, kā arī citām ar internetu un datoriem saistītām tēmām.

E-prasmju nedēļas biedrībā ”Apmācību projekti” programma

Informācija par visiem pieejamajiem pasākumiem Liepājā un citviet Latvijā e-prasmju nedēļas ietvaros ir atrodama šeit.

Katram liepājniekam ir iespēja noskaidrot un iemācīties lietas, kas ir neskaidras vai nav bijusi iespēja uzzināt. Lai neveidotos rinda, aicinām pasākumiem iepriekš pieteikties biedrībā „Apmācību projekti”, T.Breikšu ielā 45, zvanot pa telefonu 63481283 vai rakstot e-pastu
Aplūkot e-pastu


Informāciju sagatavojusi:
Andra Jākobsone
Biedrība "Apmācību projekti"
www.apmacibuprojekti.lv
T.Breikša 45, Liepāja, LV-3401
Tel. +371 6348128326 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS


Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv