Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Liepājas
filiāle

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-09-20
ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" Nr. 7.1.1.0/15/I/001
 
2018. gada 26.septembrī plkst. 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, Liepājā, ieplānotā aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti līdz 2018. gada 25.septembra plkst. 17.00 iesniegtie darba devēju pieteikumi:

  • ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" (Nr. 7.1.1.0/15/I/001) ietvaros pasākuma “Apmācība pie darba devēja” (Praktiskā apmācība) īstenošanai – atbildīgā par pasākuma īstenošanu koord.eksperte K.Mūrniece, tel. 63489801.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-09-10
ESF projekts „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001
 
2018. gada 12.septembrī plkst. 15.00 Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, Liepājā, ieplānota aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti līdz 2018. gada 8.septembrim iesniegtie darba devēju papildus dokumenti :
  • Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.1/15/I/001) īstenošanai – atbildīgās par pasākuma īstenošanu G. Upesleja, L. Kronberga , tālr. Nr. 63489798
 

Liepājā 19. septembrī notiks forums “Valsts atbalsta biznesu”

2018-09-10
 
Kurzemes reģiona komersantus šā gada 19. septembrī aicinām uz forumu “Valsts atbalsta biznesu”, kas notiks Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39. Forumi par valsts atbalstu uzņēmējiem kļuvuši jau par ikgadēju tradīciju, sniedzot iespēju saņemt aktuālo informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai un uzņēmumu produktivitātes kāpināšanai. Forumu Liepājā atklās Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.
 

Arvils Ašeradens, Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs: “Pārmaiņas modernas ekonomikas virzienā sasniegsim ar inovācijas attīstību un produktivitātes kāpināšanu, kā rezultātā pieaugs eksporta apjoms un iedzīvotāju labklājība. Šajos virzienos arī vērstas vairums Ekonomikas ministrijas piedāvātās atbalsta programmas – šobrīd atbalstam uzņēmumu investīcijām inovācijās, novatoriskos risinājumos un darbinieku apmācībām pieejami vairāk kā 400 miljoni eiro. Blakus plaši zināmajām un uzņēmēju iemīļotām programmām šogad esam raduši risinājumu, kā turpināt atbalstīt uzņēmēju dalību starptautiskās izstādēs un noorganizēt otro kārtu atbalstam jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Ņemot vērā izteiktās darbaspēka pieejamības problēmas, ļoti pieprasīta ir atbalsta programma nodarbināto apmācībām, kā rezultātā jau šobrīd vairāk kā 6000 cilvēkiem celtas nepieciešamās kvalifikācijas prasmes. Atbalsta programmu dažādība ir plaša – aicinu uzņēmējus izmantot šo iespēju un celt savu konkurētspēju!”

 

Šogad forumā parādīsim šā brīža ekonomikas izaugsmes tendences Latvijā un pasaulē un plašāk stāstīsim par Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajām valsts atbalsta programmām.

 

Ilze Grundmane, Altum Kurzemes reģiona vadītāja: “Ikvienu Kurzemes uzņēmēju aicinu izmantot iespēju vienuviet saņemt visplašāko informāciju par to, ko šodien privātajam biznesam piedāvā valsts. Šīs iespējas ir plašākās, kādas jebkad bijušas, savukārt forumā mēs palīdzēsim tajās noorientēties, lai uzņēmēji varētu tās maksimāli efektīvi izmantot savā labā. Tāpat stāstīsim par jaunumiem mūsu valsts atbalsta programmās gan lauksaimniekiem, gan uzņēmējiem, kas darbojas citās nozarēs. Te jāpiemin gan jauns finanšu instruments portfeļgarantijas, kas banku finansējumu ļauj saņemt ar zemāku procentu likmi, gan aizdevumi uzņēmumu energoefektivitātei, kas uz enerģijas patēriņa samazināšanas rēķina palīdz panākt būtisku finansiālu ietaupījumu. Tāpat forums būs lieliska vieta pieredzes apmaiņai un kontaktu dibināšanai, ko veiksmīgi uzņēmēji atzīst par tikpat svarīgu elementu kā pieejamu finansējumu.”

 

Gints Reķēns, LIAA Liepājas biznesa inkubatora vadītājs: “Mums visiem ir labi zināms teiciens “viens nav cīnītājs”, un šķiet uzņēmumu vadītājiem nekas cits tā arī neatliek kā vien vienatnē risināt ar uzņēmumu saistītās problēmas. Taču pēc mūsu pieredzes uzņēmēji ar spēju sadarboties sasniedz augstus mērķus daudz ātrāk un efektīvāk. Liepājas biznesa inkubatoram, kā vienam no valsts atbalsta mehānisma dzinējspēkiem, ir iespēja ikdienā pieredzēt uzņēmumu straujo attīstību, pateicoties tieši spējai sadarboties. Mēs sniedzam nozīmīgu atbalstu, lai uzņēmuma izaugsme būtu straujāka, mērķtiecīgāka un zinātnē balstīta. Daloties ar klientu veiksmes stāstiem, foruma laikā pastāstīsim par to, kā veiksmīgāk uzsākt biznesu šodien, kā veicināt eksportu, piesaistīt investīcijas, sadarboties ar zinātniekiem, un skaidrosim jaunuzņēmumu priekšrocības!”

 

Savukārt, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā foruma dalībniekiem sniegs ieskatu Eiropas Savienības atbalsta politikā pēc 2020. gada. Savukārt Maksātnespējas kontroles dienests informēs uzņēmējus par iespējām aizsargāt savas intereses partneru maksātnespējas procesā.

 

Forumā neizpaliks arī uzņēmēju veiksmes stāsti un noderīgi padomi uzņēmējdarbības attīstībā. Liepājas forumā savā pieredzē, kā radīt modernu un inovatīvu iepakojumu, dalīsies AS “Immer Digital” valdes loceklis Mārtiņš Kreicbergs. Savukārt FranklinCovey Leadership prakses vadītājs Latvijā Ilmārs Vamzis klātesošos uzrunās, kā (iz)dzīvot vadītājam šodienas laikmetā, un kā panākt, lai rodas komanda, kas uzņemas atbildību par uzņēmumu un gūst gandarījumu no tā?

 

Foruma “Valsts atbalsta biznesu” Liepājā dienas kārtība un reģistrācijas veidlapa publicēta Altum mājaslapā. Dalība forumos - bezmaksas. Forumā aicinām piedalīties arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, interviju intereses gadījumā lūdzam sazināties ar Evitu Urpenu

Aplūkot e-pastu
26478834).

 

Šajā rudenī forumi “Valsts atbalsta biznesu” vēl notiks 12. septembrī Valmierā un 26. septembrī Jelgavā, papildu informācija par tiem publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē. Forumus “Valsts atbalsta biznesu” jau tradicionāli organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā informatīvās kampaņas “Atbalsts uzņēmējiem” ietvaros. Aktuālajai informācijai par atbalstu uzņēmējiem aicinām sekot mūsu Facebook lapā: www.facebook.com/atbalstsuznemejiem.


 
Informāciju sagatavoja
Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-08-21

 


 

2018. gada 29. augustā plkst. 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, Liepājā, ieplānota aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti līdz 2018. gada 27.augustam plkst. 16:00 iesniegtie darba devēju pieteikumi:

  • Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.1/15/I/001) īstenošanai – atbildīgās par pasākuma īstenošanu G. Upesleja, L. Kronberga , tālr. Nr. 63489798

NVA Liepājas filiālē viesosies delegācija no Mongolijas

2018-08-17

24.augustā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiālē viesosies Mongolijas nodarbinātības un sociālās aizsardzības institūciju pārstāvju delegācija, lai klātienē iepazītos ar NVA darbību un pakalpojumiem klātienē.

 

Mongolijas Darba un Sociālās aizsardzības ministrijas, kā arī Darba un sociālo pakalpojumu iestāžu darbinieki no 20. augusta līdz 24. augustam apmeklē Lietuvu un Latviju, lai gūtu priekšstatu par nodarbinātības politikas īstenošanu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs.

 

Vizīte organizēta ES atbalsta Mongolijas valdības iestāžu kapacitātes stiprināšanas pasākumu un ES finansētā projekta “Atbalsts nodarbinātības politikai jaunu darba vietu veidošanai” ietvaros. Viesi no Mongolijas vizītes laikā iepazīst ES valstu pieredzi nodarbinātības politikas veidošanā un īstenošanā, iesaistīto institūciju darbību, uzdevumus, metodes, informācijas sistēmas, pakalpojumus un darbu ar pakalpojumu saņēmējiem. Īpašu uzmanību Mongolijas delegācija velta nodarbinātības pakalpojumu piedāvājumam reģionālajā līmenī.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-08-09
 

2018. gada 14.augustā plkst. 15.00 Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē, Graudu ielā 50, Liepājā, ieplānotā aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sēdē tiks izvērtēti līdz 2018. gada 13.augusta plkst. 17.00 iesniegtie darba devēju pieteikumi:
  • ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" (Nr. 7.1.1.0/15/I/001) ietvaros pasākuma “Apmācība pie darba devēja” (Praktiskā apmācība) īstenošanai – atbildīgā par pasākuma īstenošanu koord.eksperte K.Mūrniece, tel. 63489801.
 

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS


Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv