Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ogres
filiāle

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-03-15

 

2019.gada 20.martā plkst. 15:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, Ogrē, notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izskatīti no 2019.gada 27.februāra līdz 2019.gada 12.martam filiālē iesniegtie darba devēju pieteikumi aktīvajam nodarbinātības pasākumam „Apmācība pie darba devēja”.

 

Atbildīgā persona par pasākumu: Ilze Veide, e-pasta adrese:

Aplūkot e-pastu
mob.tālr.25480334.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-03-11
(ESF projekts „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001)

 

2019.gada 14.martā plkst. 16:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izvērtēti darba devēju pieteikumi dalībai ESF projektā “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001, kas iesniegti Ogres filiālē no 2019.gada 5.februāra līdz 2019.gada 19.februārim.Informācija par pasākumu, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM > PASĀKUMS NOTEIKTĀM PERSONU GRUPĀM (projekts „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem”)

 

Atbildīgā persona par pasākumu: Simona Laterere, e-pasta adrese:

Aplūkot e-pastu
mob.tālr.22037401, tālr.65024807
Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-03-01
(ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” (Nr.7.1.1.0/15/I/001)

 
2019.gada 6.martā plkst. 15:00 Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, Ogrē, notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.
 
 
Sēdē tiks izskatīti līdz 2019.gada 26.februārim filiālē iesniegtie darba devēju pieteikumi aktīvajam nodarbinātības pasākumam „Apmācība pie darba devēja”.
 
 
Atbildīgā persona par pasākumu: Ilze Veide, e-pasta adrese:
Aplūkot e-pastu
mob.tālr.25480334.

Aicinām darba devējus piedalīties seminārā/diskusijā par NVA pakalpojumiem

2019-02-26

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāle aicina darba devējus piedalīties seminārā/diskusijā „NVA piedāvātie atbalsta pasākumi darba devējiem, to īstenošanas nosacījumi”, lai klātienē informētu par NVA pakalpojumiem, aktuālajiem pasākumiem un ESF projektiem.

 

Darba devēju ieguvums, iesaistoties NVA pasākumos:

 • iespēja bez maksas reģistrēt aktuālo vakanču sludinājumus NVA CV un vakanču portālā;
 • palīdzības saņemšana piemērotu darbinieku piesaistē aktuālajās vakancēs;
 • iespēja ar NVA palīdzību apmācīt uzņēmumam nepieciešamos darbiniekus;
 • iespēja uzņēmumā strādāt sākušajiem darbiniekiem pirmajos četros nodarbinātības mēnešos saņemt transporta vai īres izdevumu kompensāciju, ja viņi dzīvo attālāk no darba vietas;
 • iespēja iesaistīt uzņēmuma darbā skolēnus vasaras brīvlaikā;
 • iespēja iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem (ieskaitot) darbā sabiedrības labā biedrībās un nodibinājumos.

Seminārs notiks 2019. gada 14.martā plkst. 10:00 NVA Ogres filiāles 3. kabinetā (Rīgas iela 14, Ogre).

 

 Darba kārtība

Plkst.

Tēmas

Semināra dalībnieki

10:00–10:10

 

Ierašanās, dalībnieku reģistrācija.

 

 

 

     

10:10–10:40

Semināra atklāšana.

Bezdarba situācijas un darba tirgus raksturojums NVA Ogres filiāles administratīvajā teritorijā.

Indra Bleija -  filiāles vadītāja

     

10:40–11:00

Vakanču reģistrēšana, piemērotu pretendentu atlases.

Nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana.

Sandra Rudko – nodarbinātības organizatore

     

11:00–11:15

Skolēnu vasaras darbs.

Daiga Torstere - nodarbinātības organizatore

 

     

11:15–11:45

Apmācība pie darba devēja.

Atbalsta pasākums "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā".

Ilze Veide – ESF projekta ”Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” koordinējošā eksperte

 

     

no 11:45

Diskusija

Diskusijā aicināti piedalīties visi semināra dalībnieki.

 

Lūgums dalību apstiprināt elektroniski e-pastā

Aplūkot e-pastu
vai pa tālruņiem 65047099, 28396635, 20260140 līdz 2019.gada 12.martam.

 Notiks tikšanās ar darba devēju

2019-01-21
Interesenti tiek aicināti uz tikšanos ar darba devēja SIA EASTCON AG LV pārstāvi.

Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā piedāvā darbu KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTIEM.

TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS:

 • ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku;
 • ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte;
 • ja Tev ir „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.
Tavos DARBA PIENĀKUMOS ietilps:
 • iepazīstināt klientus ar produktu;
 • izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem;
 • izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu.

Tikšanās notiks Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāles (turpmāk – Filiāle) nodarbību zālē (3.kabinetā) 2019. gada 7.februārī plkst. 10:00.

Pieteikties pie nodarbinātības aģentiem Filiāles 4.kabinetā vai pie nodarbinātības organizatoriem Daigas Torsteres, Sandras Rudko 10.kabinetā. Tālrunis 20260140.


Aicinām Lauberes pagasta iedzīvotājus, kas meklē darbu, uz Atvērto durvju pasākumu Fazer maiznīcā Ogrē

2019-01-11

Fazer Latvija sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāli un Ogres novada Lauberes pagasta pārvaldi š.g. 17. janvārī pulksten 13:00 rīko Atvērto durvju dienu Lauberes pagasta iedzīvotājiem, lai iepazīstinātu ar darba iespējām Fazer maiznīcā Ogrē. Darbinieku piesaistei no Ogres un apkārtējiem novadiem uzņēmums plāno paplašināt esošos darbinieku transporta maršrutus. Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums Atvērto durvju projektā. Nokļūšanai uzņēmumā tiks nodrošināts transports 2019.gada 17.janvārī plkst. 12:00 no Lauberes pagasta pārvaldes ēkas.

 

“Nodarbinātības veicināšana jebkurā valsts reģionā, novadā, pilsētā vai pagastā nav iespējama bez darba devēju un vietējo pašvaldību ieinteresētības un aktīvas līdzdalības. Ar Fazer Latvija mums ir izveidojusies konstruktīva partnerība, uzņēmums ir atvērts sadarbībai ar NVA un izmanto dažādas šādas sadarbības iespējas, piemēram, vairākkārt Fazer Latvija ir piedalījies NVA organizētajā pasākumā “Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos”, piedāvājot darba meklētājiem ar invaliditāti klātienē iepazīt darba procesu un darba vidi, uzņēmuma aktuālās vakances regulāri tiek reģistrētas NVA un ir pieejamas darba meklētājiem NVA CV un vakanču portālā. Nodarbinātības valsts aģentūra ir kā tilts, kas savieno darba devēju ar darba ņēmēju, lai darba devējs iegūtu vajadzīgo darbinieku, bet darba ņēmējs – darbu. Vēlos pateikt paldies uzņēmuma Fazer Latvija vadībai un personāla daļas darbiniekiem par auglīgu sadarbību ar NVA, veicinot nodarbinātību mūsu reģionā un meklējot efektīvus darba devēja un darba meklētāju tikšanās un dialoga veidus,” uzsver Indra Bleija, Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāles vadītāja

 

“Ar vairāk nekā 300 darbiniekiem, esam Ogres novada lielākais darba devējs un nodokļu maksātājs. Esam viena no vadošajām maiznīcām Latvijā un Ogrē ceptā maize un produkti tiek eksportēti uz Baltijas valstīm un Somiju. Mums, tāpat kā vairums uzņēmumiem Latvijā, trūkst darbinieku. Mēs to risinām, pieņemot darbā un apmācot cilvēkus, kuri ceptuvē iepriekš nav strādājuši, kā arī paplašinot darbinieku transporta maršrutus. Darbiniekiem nodrošinām konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas, darbinieku transportu vai degvielas kompensāciju, dotētas pusdienas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Atvērto durvju projekta mērķis ir piesaistīt darbiniekus no Ogres un apkārtējiem novadiem. Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums un ceram, ka pēc maiznīcas apskates mūsu komandai pievienosies jauni darbinieki. Gribētu aicināt arī citas novadu pagastu pārvaldes iesaistīties un sazināties ar mums, lai dotu iespēju darba meklētājiem atbraukt un pašiem apskatīties, kā ir strādāt Fazer maiznīcā,” komentē Baiba Gulbe, Fazer Bakery Baltic komunikācijas direktore.

 

Ogres novada Lauberes pagasta iedzīvotājus, kam interesē darba iespējas Fazer maiznīcā Ogrē, lūgums personīgi sazināties ar Fazer Latvija Personāla nodaļu: tel. 650 55277, e-pasts:

Aplūkot e-pastu

 

Vairāk informācijas par vakancēm: https://www.fazer.lv/par-fazer/karjera1/vakances/

 

Par “Fazer Latvija”:
“Fazer Latvija” ir viens no maizes tirgus līderiem, kas strādā ar diviem zīmoliem – “Fazer” un “Druva”. Maize tiek cepta mūsdienīgā ražotnē Ogrē, kas ir viena no tradīcijām bagātākajām maizes ceptuvēm Latvijā. 2015. gadā Ogrē darbu sāka jauna, mūsdienīga kūku un konditorejas izstrādājumu ražotne. “Fazer” saldumi, no kuriem Latvijā populārākie ir šokolādes “Karl Fazer” un “Geisha”, tiek ražoti Somijā. 2017. gadā “Fazer Latvija” apgrozījums bija 25,32 milj. eiro. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 darbinieku, un tas ir lielākais darba devējs Ogrē.

 


Plašāka informācija:
Daiga Torstere, NVA nodarbinātības organizatore,

Aplūkot e-pastu
t. 65047099, 20260140

 


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv