ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
22.08.2019


NVA informē darba devējus par sadarbības iespējām 2009.gadā [+FOTO]

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu katrā Latvijas rajonā rīko informatīvu semināru „Nodarbinātības veicināšana Latvijas rajonos pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos”, lai darba devējus un pašvaldību pārstāvjus iepazīstinātu ar NVA 2009.gadā piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem, iespējām iesaistīties NVA sadarbības partnerības pasākumos, kā arī lai kopīgi meklētu risinājumus bezdarba mazināšanai un nodarbinātības veicināšanai.

Semināros tiek izvērtēta šā brīža darba tirgus situācija Latvijā un katrā konkrētajā rajonā. Filiāļu speciālisti prezentē NVA pakalpojumus 2009.gadā. Darba devēji tiek informēti par tām iespējām, ko piedāvā sadarbība ar NVA, piemēram, vakanču reģistrs, aktīvie nodarbinātības pasākumi, bezdarbnieku apmācība, karjeras un citi pakalpojumi. Notiek diskusijas par NVA un darba devēju sadarbības iespējām nodarbinātības veicināšanā 2009.gadā.

Informatīvie semināri „Nodarbinātības veicināšana Latvijas rajonos pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos” kopumā notikuši Balvos, Gulbenē, Liepājā, Limbažos, Rīgā, Tukumā, Valmierā, Aizkrauklē, Alūksnē, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Ogrē, Ventspilī, Daugavpilī, Dobelē, Krāslavā, Madonā, Preiļos, Talsos, Bauskā, Jūrmalā, Saldū, Valkā un Ludzā.

Atskats uz semināru norisi

NVA Tukuma filiāle

NVA Balvu filiāle

NVA Limbažu filiāle

NVA Gulbenes filiāle
NVA Liepājas filiāle
NVA Madonas filiāle
NVA Jūrmalas filiāle
NVA Alūksnes filiāle
NVA Valkas filiāle

NVA Ludzas filiāle