ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
24.11.2017






  • Sistēmu administrators

 

Nikolajs Oļeševs

tālr. 67021 767

e-pasts Nikolajs.Olesevs@nva.gov.lv


  • Vecākā datortīkla administratore (Rīgas reģionālā filiāle)

 

Tatjana Hohlova

tālr. 67507 880

e-pasts Tatjana.Hohlova@nva.gov.lv


  • Datortīkla administrators, Zemgales reģions (Rīgas reģionālā filiāle)

 

Uldis Šmitiņš 

tālr. 67507 880

e-pasts Uldis.Smitins@nva.gov.lv


  • Datortīkla administrators, Latgales reģions (Rēzekne)

 

Boriss Maškancevs

tālr. 64607 803

e-pasts Boriss.Maskancevs@nva.gov.lv


  • Informācijas sistēmu uzturētājs (Ventspils)

 

Māris Reboks

e-pasts Maris.Reboks@nva.gov.lv


  • Speciāliste

 

Baiba Birkhāne

tālr. 67021 777

e-pasts Baiba.Birkhane@nva.gov.lv


  • Speciāliste

 

Ingūna Maļinovska

tālr. 67021 764

e-pasts Inguna.Malinovska@nva.gov.lv