ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
28.05.2018


NVA ar darba devējiem Daugavpilī apsprieda sadarbības stratēģiskos mērķus un uzdevumus

Apzinoties darbaspēka nodrošinājuma būtisko nozīmi uzņēmumu attīstībā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) šobrīd izstrādā jaunu stratēģiju sadarbībai ar darba devējiem. Lai izzinātu darba devēju viedokļus un ierosinājumus, šodien, 7.jūlijā, plkst. 11.00 Daugavpils pilsētas domes sēžu zālē notika reģionālo diskusiju cikls „Nodarbinātības valsts aģentūras stratēģijas mērķi un uzdevumi sadarbībai ar darba devējiem”.

 

Diskusijā piedalījās 21 interesents, tai skaitā, Daugavpils pašvaldības pārstāvji, LTRK, Latgales plānošanas reģiona un uzņēmēju pārstāvji, kā arī masu mediji.

 

NVA informēja par plānoto stratēģiju sadarbībai ar darba devējiem. Darba devēji novērtēja šādu iespēju informācijas un ideju apmaiņai, kā arī šī bija laba iespēja uzzināt, kādus pakalpojumus darba devējiem sniedz NVA, lai risinātu jautājumu par kvalificēta darba spēka piesaisti.

Pirmā apaļā galda diskusija notika 28.jūnijā Jelgavā, kurā piedalījās 16 Zemgales reģiona darba devēji, uzņēmēju asociāciju un apvienību, kā arī pašvaldību pārstāvji.

Nākamā diskusija „Nodarbinātības valsts aģentūras stratēģijas mērķi un uzdevumi sadarbībai ar darba devējiem” notiks 21.jūlijā Saldū.