ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
22.06.2018


"Vakanču karuselī" Vērmanes dārzā darbosies NVA stends

Sestdien, 27. augustā, Rīgas Vērmanes dārzā norisināsies „Vakanču karuselis”, kurā piedalīsies arī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). „Vakanču karuseļa” apmeklētāji varēs saņemt informāciju par brīvajām darba vietām, kas ir reģistrētas NVA Rīgas reģionālajā filiālē, uzzināt par dažādiem pakalpojumiem, kurus aģentūra piedāvā darba meklētājiem, bezdarbniekiem un darba devējiem. NVA stenda apmeklētājiem būs iespēja tikties ar karjeras konsultantu un noskaidrot ar karjeras veidošanu saistītos jautājumus. "Vakanču karuselī" piedalīsies arī darba devēji, kas darba meklētājiem klātienē piedāvās aktuālās vakances.

Pasākuma laikā norisināsies biedrības „Patvērums „Drošā māja”” organizētā informatīvā diena trešo valstu pilsoņiem, lai iepazīstinātu Latvijā dzīvojošos ārvalstniekus ar mūsu valsts kultūru un tradīcijām, kā arī informētu par pieejamajiem pakalpojumiem un informatīvajiem resursiem. Biedrības „Patvērums „Drošā māja”” informatīvā diena notiks Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta „Informācijas centrs imigrantiem” ietvaros. Trešo valstu pilsoņi tiks informēti par nodarbinātības un sociālo pakalpojumu iespējām, saņems konsultācijas par sociāliem un juridiskiem jautājumiem. Par bēgļu un personu ar alternatīvo statusu iespējām iekļauties Latvijas darba tirgū informēs NVA projekta “Bēgļu un alternatīvo statusu ieguvušo personu integrācija Latvijas darba tirgū” koordinējošais eksperts.

"Vakanču karuseļa" apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izglītojošās interaktīvajās akcijās, radošajās darbnīcās, spēlēs un citās aktivitātēs. "Vakanču karuseļa" norises laiks - no 11:00 līdz 17:00.