ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.05.2018


Līvānos un Kuldīgā NVA informēs par pakalpojumiem darba devējiem


22.novembrī Līvānu Kultūras centrā (Rīgas ielā 105, Līvānos) un 24.novembrī Kuldīgas Mākslas namā (1905.gada ielā 6, Kuldīgā) no pulksten 10:00 līdz 16:00 norisināsies forums “Atbalsts uzņēmējiem”, ko šī gada novembrī un decembrī piecās Latvijas pilsētās rīko Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, piedāvājot uzņēmējiem visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji foruma dalībniekus informēs par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem darba devējiem: par brīvo darba vietu reģistrēšanu, darbinieku atlasi, valsts un Eiropas Savienības līdzfinansētajiem nodarbinātības pasākumiem, iespējām ar NVA atbalstu apmācīt uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, veidot subsidētās darba vietas bezdarbniekiem, kā arī nodarbināt jauniešus, piedaloties ES projekta „Jauniešu garantijas” nodarbinātības pasākumos. Foruma dalībnieki varēs iegūt informāciju arī par NVA nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšanas programmu – iespēju nodarbināt nepieciešamos speciālistus, kas dzīvo attālāk no darba vietas.

 

Forums “Atbalsts uzņēmējiem” komersantiem piedāvā iespēju vienuviet saņemt plašu informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu. Šogad forumos piedalās 16 iestādes, organizācijas, kā arī komercbankas. Par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.-2020. gada ES fondu plānošanas periodā informēs Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, NVA, Zemkopības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji. Forumu otrajā daļā norisināsies tīklošanās – īpašos 16 valsts iestāžu un komercbanku, kā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra stendos būs pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta jautājumiem. Konsultācijas sniegs Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, NVA, Lauku atbalsta dienesta un Uzņēmumu reģistra darbinieki.

9.novembrī forums „Atbalsts uzņēmējiem” jau ir norisinājies Rīgā, 1.decembrī tas notiks Smiltenē, bet 6.decembrī – Jelgavā.