ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.04.2018


Nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes sanāksme Bratislavā

Šī gada 1. un 2.decembrī Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā norisinās Slovākijas prezidentūras Eiropas Padomē rīkotā Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) valdes sanāksme, kurā Latviju pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora pienākumu izpildītāja Evita Simsone.


Eiropas valstu nodarbinātības dienestu vadītāji kopā ar Eiropas Komisijas pārstāvjiem apspriež situāciju Eiropas Savienības darba tirgū, Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) uzdevumus, prioritātes un paveikto, kā arī izvērtē līdzšinējo pieredzi bēgļu integrēšanā Eiropas valstu darba tirgū. Slovākijas nodarbinātības dienests sanāksmes dalībniekus iepazīstinās ar jauno konceptu – apvienotajiem nodarbinātības un sociālā atbalsta pakalpojumiem.


Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls PES izveidots 2014.gadā ar Eiropas Parlamenta un Padomes lēmumu par ciešāku Eiropas valstu nodarbinātības dienestu sadarbību, lai Eiropas Nodarbinātības stratēģijas ietvaros veicinātu nodarbinātības dienestu pakalpojumu efektivitāti. Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīklā (PES) darbojas Eiropas Savienības dalībvalstu un Eiropas Komisijas pārstāvji.