ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
24.06.2018


Forums “Atbalsts uzņēmējiem” 1.decembrī norisinās Smiltenē, bet 6.decembrī - Jelgavā


Piecās Latvijas pilsētās novembrī un decembrī norosinās forums “Atbalsts uzņēmējiem”, ko rīko Ekonomikas ministrija (EM) sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru, piedāvājot uzņēmējiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. 1.decembrī forums “Atbalsts uzņēmējiem” reģiona uzņēmējus pulcē Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas ielā 1, Smiltenē), bet 6.decembrī tas norisināsies Jelgavā - Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, kas atrodas Svētes ielā 33 . Foruma darba laiks: no pulksten 10:00 līdz 16:00. Dalība forumā - bezmaksas.

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji foruma dalībniekus informē par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem darba devējiem: par brīvo darba vietu reģistrēšanu, darbinieku atlasi, valsts un Eiropas Savienības līdzfinansētajiem nodarbinātības pasākumiem, iespējām ar NVA atbalstu apmācīt uzņēmumam vajadzīgos speciālistus, veidot subsidētās darba vietas bezdarbniekiem, kā arī nodarbināt jauniešus, piedaloties ES projekta „Jauniešu garantijas” nodarbinātības pasākumos. Foruma dalībnieki iegūst informāciju arī par NVA nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšanas programmu – iespēju nodarbināt nepieciešamos speciālistus, kas dzīvo attālāk no darba vietas.

 

Par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.-2020. gada ES fondu plānošanas periodā informē Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, NVA, Zemkopības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji. Forumu otrajā daļā norisinās tīklošanās – valsts iestāžu un komercbanku, kā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra stendos ir pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta jautājumiem. Konsultācijas sniedz Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, NVA, Lauku atbalsta dienesta un Uzņēmumu reģistra darbinieki.

 

Detalizēta informācija par forumiem (programma, norises vietas un laiki, saite uz reģistrācijas anketu dalībai forumos) publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Dalība forumos - bezmaksas.

 

Forums „Atbalsts uzņēmējiem” jau ir norisinājies Rīgā, Līvānos un Kuldīgā. Piedāvājam ieskatu foruma norisē Kuldīgā.