ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
25.06.2018


Pasniegs balvas atsaucīgākajiem valsts iestāžu darbiniekiem


Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 7. decembrī, svinīgā ceremonijā pasniegs Klientu apkalpošanas gada balvu “Teicams piemērs 2016” trim atsaucīgākajiem valsts pārvaldes darbiniekiem un vienai iestādei, par kuriem iedzīvotāji šogad atdevuši visvairāk balsu.


Turpinot Labu servisa kustību valsts pārvaldē, arī šogad Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols”.

 

Labākie trīs darbinieki un viena iestāde saņems klientu apkalpošanas gada balvu “Teicams piemērs 2016”. Tāpat Ministru prezidenta Pateicības rakstus saņems vēl 27 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti un atsaucību uzteica iedzīvotāji. Kopumā 2016. gada kampaņas laikā saņemtas 2739 balsis par valsts iestādēm un to darbiniekiem visā Latvijā.

 

Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš: “Priecājos, ka pagājušajā gadā iedibinātā tradīcija apbalvot tos darbiniekus, kurus augsti novērtējusi sabiedrība, šogad saņēmusi plašāku atsaucību! Iedzīvotāji valsts iestāžu darbiniekos visvairāk novērtējuši atsaucību, augstu atbildības sajūtu un vēlmi iedziļināties klientu jautājumos, lai atrastu piemērotāko risinājumu. Es ticu, ka tieši individuālā pieeja kopā ar pozitīvu attieksmi pret darbu ir teicamas klientu apkalpošanas atslēga.”

 

M. Krieviņš pasākuma laikā arī iepazīstinās ar 2016. gada Valsts pārvaldes klientu apmierinātības pētījuma galvenajiem rezultātiem.

 

Pasākums norisināsies trešdien, 7. decembrī, plkst.14.00 Ministru kabineta Preses konferenču zālē (3.stāvā).

 

Svinīgās ceremonijas tiešraide no plkst. 14.00 būs skatāma šeit: www.mk.gov.lv/tiesraide-2

 

Kampaņas video: https://www.youtube.com/watch?v=AbsXiTqEr-M&feature=youtu.be

 

 

Informāciju sagatavojis Valsts kancelejas Komunikācijas departaments