ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.04.2018


NVA darbinieces saņem Ministru prezidenta Pateicības rakstu par atsaucību un profesionalitāti valsts pārvaldes klientu apkalpošanā

30 valsts pārvaldes darbinieki, kuru profesionalitāti atzinīgi novērtēja iedzīvotāji, 7.decembrī svinīgā ceremonijā Ministru kabinetā saņēma Ministru prezidenta Pateicības rakstus. Atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku vidū bija trīs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieces. Ministru prezidenta Pateicības rakstu par atsaucību un profesionalitāti valsts pārvaldes klientu apkalpošanā saņēma NVA Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģente Jadviga Bajarune, NVA Madonas filiāles koordinējošā eksperte Elīna Krupko un NVA Preiļu filiāles nodarbinātības organizatore Antra Šolka. Pateicības rakstus pasniedza Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš.

 

Atgādinām, ka arī šogad, turpinot Labu servisa kustību valsts pārvaldē, Valsts kanceleja iedzīvotājus aicināja balsot par atsaucīgākajiem valsts iestāžu darbiniekiem interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols”, balsojuma gaitā tika saņemtas 2739 balsis.

 

 

 

NVA Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģenti Jadvigu Bajaruni klienti raksturoja kā izcilu darbinieci, laipnu, saprotošu, atsaucīgu un pretimnākošu, ar kuru vienmēr patīkami sadarboties.  

 

 

 

Par NVA Madonas filiāles koordinējošo eksperti Elīnu Krupko balsotāji rakstīja - viņa ir laipna, kompetenta, atsaucīga un ļoti izpalīdzīga darbiniece, kas pamana un palīdz izlabot vissīkākās neprecizitātes dokumentos.

 

 

 

NVA Preiļu filiāles nodarbinātības organizatori Līvānos Antru Šolku balsotāji raksturojuši kā ļoti atbildīgu un atsaucīgu darbinieci, kura vienmēr sniedz labus padomus un prot izskaidrot klientam visus interesējošos jautājumus.

 

 

 

Detalizētāka informācija par atsaucīgāko valsts pārvaldes darbinieku godināšanu Ministru kabinetā, ceremonijas videoieraksts un fotogrāfijas skatāmas šeit: http://mk.gov.lv/lv/aktualitates/pasniedz-balvas-2016-gada-atsaucigakajiem-valsts-parvaldes-darbiniekiem