ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.05.2018


NVA direktore apmeklēja NVA filiāles Ogrē un Siguldā


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone, direktora vietniece Aiga Balode, Filiāļu vadītāju padomes priekšsēdētāja Ieva Hahele un Klientu apkalpošanas vadības nodaļas vecākā eksperte Sabīna Dzerkale 27.janvārī apmeklēja NVA filiāles Ogrē un Siguldā, lai klātienē iepazītos ar filiāļu darbību, klientu apkalpošanas norisi, pakalpojumu piedāvājumu un pieprasījumu. Ar filiāļu darbiniekiem Ogrē un Siguldā NVA vadītāji apsprieda aktuālos darba jautājumus, tostarp, NVA darbības prioritātes 2017.gadā, klientu apkalpošanas turpmāko pilnveidošanu, kā arī sadarbību ar vietējām pašvaldībām un darba devējiem.


UZZIŅA: NVA Ogres filiāle apkalpo Ikšķiles, Lielvārdes, Ķeguma un Ogres novadu iedzīvotājus. NVA Ogres filiāles apkalpošanas teritorijā 2017.gada sākumā bija reģistrēti 1342 bezdarbnieki
NVA Siguldas filiāle apkalpo Carnikavas, Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Saulkrastu, Sējas un Siguldas novadu iedzīvotājus. NVA Siguldas filiāles apkalpošanas teritorijā 2017.gada sākumā bija reģistrēts 1281 bezdarbnieks.