ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
24.06.2018


NVA direktores vizīte Kuldīgā un Tukumā

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone turpina NVA filiāļu apmeklējumus, lai ar katras filiāles vadītāju un darbiniekiem uz vietas apspriestu aktuālos darba jautājumus, izzinātu katras filiāles darba specifiku un vajadzības, kā arī tiktos ar vietējiem uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem.

 

Šī gada 27.februārī E. Simsone reģionālās vizītes ietvaros viesojās Kuldīgā un Tukumā. NVA direktore tikās ar Kuldīgas novada domes priekšsēdētaju Ingu Bērziņu un izpilddirektori Ilzi Dambīti Dambergu. Tikšanās laikā tika apspriesti aktuālie Kuldīgas novadā nodarbinātības veicināšanas un sadarbības jautājumi.

 

Sarunās ar NVA filiāļu Kuldīgā un Tukumā vadītājiem un darbiniekiem E.Simsone apsprieda aizvadītā gada veikumu un šogad īstenojamās aktivitātes, uzklausīja darbinieku viedokļus un ierosinājumus, īpašu uzmanību pievēršot darba ar klientiem pilnveidošanai.

 

NVA direktore Kuldīgā apmeklēja arī bērnu izklaides centru “Brīnumzeme”, kas tika izveidots ar NVA atbalstu - “Pasākumu komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai” ietvaros.