ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.05.2018


Līdz 6.aprīlim darba devēji var pieteikties dalībai „Livonijas darba tirgū 2017”


Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Valkas filiāle un Igaunijas nodarbinātības dienesta Valgas nodaļa sadarbībā ar Eiropas nodarbinātības dienestu tīklu (EURES) ik gadu organizē pārrobežu sadarbības vakanču pasākumu “Livonijas darba tirgus”, kas šogad norisināsies 27.aprīlī no pulksten 11:00 līdz 14:00 Valgas Kultūras un interešu centrā (Kesk 1, Valgā).

 

„Livonijas darba tirgus 2017” tiek rīkots, lai veicinātu Dienvidigaunijas un Ziemeļlatvijas darba devēju un darba meklētāju satikšanos vienuviet, lai darba devēji varētu atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētāji varētu atrast sev piemērotas vakances, uzzināt par darba un izglītības iespējām gan Latvijā un Igaunijā, gan citās Eiropas valstīs.

 

„Livonijas darba tirgus 2017” – tā ir lieliska iespēja darba devējiem informēt Dienvidigaunijas un Ziemeļlatvijas iedzīvotājus par savu uzņēmumu, produkciju un aktuālajām vakancēm. Katram darba devējam tiks piedāvāts izstāžu stends, kurā var izvietot aktuālo informāciju un ilustratīvos materiālus. Dalība „Livonijas darba tirgū 2017” ir bez maksas! Pērn “Livonijas darba tirgū 2016” darbojās 40 informatīvie stendi, pasākums bija pulcējis apmēram vienu tūkstoti interesentu.

 

Pieteikties dalībai “Livonijas darba tirgū 2017” darba devēji var līdz šī gada 6.aprīlim, sūtot pieteikumus uz e-adresi: Linda.Scerbane@nva.gov.lv