ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
22.06.2018


NVA aicina uzņēmējus pieteikt vakances akcijai „Atrodi savu darba devēju” Preiļos

Šī gada 20.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Preiļu novada domes zālē (Raiņa bulvārī 19, Preiļos) norisināsies Preiļu novada domes sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Preiļu filiāli un Preiļu novada uzņēmējdarbības centru rīkotā vakanču akcija „Atrodi savu darba devēju”. Šis darba devēju un darba meklētāju satikšanās pasākums Preiļos notiek jau otro gadu, lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgo darbinieku.

 

Apmeklējot vakanču akciju „Atrodi savu darba devēju”, darba meklētāji varēs iegūt informāciju par brīvajām darba vietām, klātienē tikties ar potenciālajiem darba devējiem un piedalīties darba intervijās. Vakanču akcijas laikā NVA Preiļu filiāles darbinieki informēs interesentus par aģentūras pakalpojumiem un atbalstu darba devējiem, darba meklētājiem, bezdarbniekiem, jauniešiem, kā arī nodarbinātām personām. Būs pieejams arī karjeras konsultants, kas darba meklētājiem sniegs ieteikumus CV un pieteikuma vēstules sagatavošanā, kā arī konsultēs profesionālās piemērotības un karjeras veidošanas jautājumos.

 

Dalība vakanču akcijā „Atrodi savu darba devēju” Preiļos gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!

 

Pieteikt vakances akcijai „Atrodi savu darba devēju” darba devēji var sazinoties ar NVA Preiļu filiāles darbiniekiem pa tālruņiem: 65314023, 65314042, 25685343 vai 28234153 vai nosūtot pieteikumu uz e-pastu: Preili@nva.gov.lv.