ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.05.2018


Labklājības ministrs un NVA direktore atklās Vakanču gadatirgu Rīgā

Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.2/15/I/001)

 

 

2017.gada 25.maijā pulksten 10.00 Labklājības ministrs Jānis Reirs un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone atklās Vakanču gadatirgu Rīgā, laukumā pie Kongresu nama (K.Valdemāra ielā 5).

 

Labklājības ministrs Jānis Reirs: „Patiess ir gandarījums, ka par Vakanču gadatirgu interesi izrāda un piedalās ne tikai uzņēmēji, bet arī valsts un pašvaldību iestādes. Tas apliecina, ka šī ir īstā vieta, kur satikties un vienoties par tālāko sadarbību. Svarīgi ir neapstāties un nodarbinātības veicināšanā arī turpmāk dažādot un meklēt jaunus, mūsdienīgus un inovatīvus risinājumus, kā savest kopā darba meklētājus ar darba devējiem.”

 

NVA direktore E.Simsone: “Mūsu misija - nodrošināt bezdarba samazināšanas politikas īstenošanu, sniedzot efektīvus, nodarbinātību veicinošus pakalpojumus sabiedrības interesēs. Par nozīmīgu tradīciju kļuvušie Vakanču gadatirgi, ko ik gadu mūsu aģentūra rīko visos Latvijas reģionos, ir viens no nodarbinātību veicinošiem pasākumiem. Vakanču gadatirgus ir tā vieta, kur notiek darba devēja un darba meklētāja satikšanās klātienē, kur darba meklētājiem ir iespēja nepastarpināti uzrunāt un atrast savu darba devēju, bet darba devējam – savu darbinieku.”


Vakanču gadatirgus apmeklētājiem Rīgā darba devēji piedāvās vairāk nekā 800 brīvo darba vietu, informēs par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām. Vairāki darba devēji Vakanču gadatirgus laikā uzstāsies ar prezentācijām, sniedzot detalizētāku informāciju par saviem uzņēmumiem, to specifiku, darba iespējām un perspektīvām. Darba devēju vidū būs tādi pazīstami uzņēmumi kā AS “Rīgas piena kombināts”, SIA “Rimi Latvija”, SIA “Maxima Latvija”, SIA “Rīgas satiksme”, VAS “Latvijas pasts”, AS “Putnu Fabrika Ķekava”, SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, Valsts sociālās aprūpes centrs "Rīga", VAS Starptautiskā lidosta "Rīga", SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” un citi.

 

Vakanču gadatirgū interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. NVA stendā būs iespējams uzzināt, kādas darba devēju reģistrētās vakances šobrīd ir aktuālas NVA datu bāzē. NVA Rīgas reģionālās filiāles darbinieki interesentiem pastāstīs un parādīs, kā vakances jāreģistrē vai jāmeklē Latvijā plašākajā CV un vakanču datu bāzē – NVA CV un vakanču portālā. NVA stenda apmeklētāji uzzinās, kādus apmācību un nodarbinātības pasākumus bezdarbniekiem un darba meklētājiem piedāvā aģentūra un kādus nodarbinātības veicināšanas projektus īsteno. Vakanču gadatirgū būs satiekams arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultants, kas informēs par nodarbinātības un izglītības iespējām ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, savukārt NVA karjeras konsultants atbildēs uz jautājumiem, kas saistās ar profesionālās piemērotības noteikšanu un karjeras plānošanu, kā arī sniegs padomus darba meklēšanas jautājumos, tostarp, palīdzēs uzrakstīt CV un sagatavoties darba intervijai. NVA stendā būs informācija arī par brīvprātīgo darbu - par aktuālajām brīvprātīgā darba vakancēm Rīgā un Latvijas reģionos, kā arī par iespējām piedāvāt brīvprātīgā darba vietas vai pieteikties tām, izmantojot interneta vietni www.brivpratigie.lv.

 

NVA Vakanču gadatirgi gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!