ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.05.2018


Vakanču gadatirgus Rīgā


Vairāk nekā 1 300 darba meklētāju apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkoto Vakanču gadatirgu Rīgā, laukumā pie Kongresu nama, kur 37 darba devēji klātienē piedāvāja vairāk nekā 800 brīvo darba vietu. Šeit tika veiktas pirmās darba intervijas un daudzi darba meklētāji vienojās ar darba devējiem par darba attiecību uzsākšanu. Savukārt NVA stendā darba meklētājiem bija pieejama informācija vēl par vairāk nekā 4,6 tūkstošiem aktuālo vakanču, ko 420 darba devēji bija reģistrējuši NVA Rīgas reģionālajā filiālē.

 

Vakanču gadatirgu Rīgā atklāja labklājības ministrs Jānis Reirs, NV

A direktore Evita Simsone un darba devēju pārstāve - Starptautiskās lidostas "Rīga" Personāla projektu vadītāja Sanita Šaitere.

 

Lai darba meklētājiem palīdzētu atrast darbu, bet darba devējiem – vajadzīgos darbiniekus, jau ceturto gadu NVA organizē Vakanču gadatirgus visos Latvijas reģionos. Šopavasar Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas “Atrodi savu darba devēju” notika Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos, Talsos un Ventspilī, savukārt Valgā norisinājās “Livonijas darba gadatirgus 2017”, kas kopā pulcēja darba meklētājus un darba devējus no Ziemeļlatvijas un Dienvidigaunijas. Vakanču gadatirgus Rīgā bija šī pavasara noslēguma pasākums, taču darba devēji un darba meklētāji klātienē varēs atkal satikties jau rudenī - 12.septembrī NVA organizēs Vakanču gadatirgu Jelgavā, bet 27.oktobrī - Rēzeknē.