ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
23.10.2018


12.septembrī Jelgavā NVA rīkos Vakanču gadatirgu

Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.2/15/I/001

 

 

2017.gada 12.septembrī no plkst.10.00 līdz 13.00 Jelgavas tehnikuma telpās (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37, Jelgavā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba meklētāji varēs vienuviet tikties ar darba devējiem klātienē, lai vienotos par iespējamo darba attiecību uzsākšanu.

Savu dalību vakanču gadatirgū Jelgavā jau ir pieteicis 21 darba devējs, to vidu tādi uzņēmumi kā “Latvijas Piens”, “Rimi Latvia”, “Maxima Latvija”, “Picu serviss”, “Telemarket”, “Nordic Plast”, “Lāči”, “PET Baltija”, “Dinex Latvia”, “Grifs AG”, “Biuro”, “Paplāte Nr.1”, “Bildberg”, “Uzars Bruģēšana”, “Chocolette Confectionary” un citi. Darba

iespējas piedāvās arī Nacionālie bruņotie spēki. Šobrīd Vakanču gadatirgum Jelgavā darba devēji ir pieteikuši vairāk nekā 350 darba vietas.

Darba devēji ne vien piedāvās vakances, bet arī informēs par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām. Vairāki darba devēji Vakanču gadatirgū uzstāsies ar prezentācijām, sniedzot plašāku informāciju par saviem uzņēmumiem, to specifiku, darba iespējām un perspektīvām.


Vakanču gadatirgū interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. NVA stendā būs iespējams uzzināt, kādas darba devēju reģistrētās vakances šobrīd ir aktuālas NVA datu bāzē. NVA Jelgavas filiāles darbinieki darba meklētājiem pastāstīs un parādīs, kā vakances jāreģistrē vai jāmeklē Latvijā plašākajā CV un vakanču datu bāzē – NVA CV un vakanču portālā. NVA karjeras konsultants atbildēs uz jautājumiem, kas saistās ar profesionālās piemērotības noteikšanu un karjeras plānošanu, kā arī sniegs padomus darba meklēšanas jautājumos, tostarp, palīdzēs uzrakstīt CV un sagatavoties darba intervijai.

Vakanču gadatirgus visos Latvijas reģionos NVA rīko jau ceturto gadu. 2017.gada pavasarī Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas “Atrodi savu darba devēju” tika rīkotas Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos, Talsos, Ventspilī un Rīgā, savukārt Valgā bija norisinājies “Livonijas darba gadatirgus 2017”, kas kopā pulcēja darba meklētājus un darba devējus no Ziemeļlatvijas un Dienvidigaunijas. Šoruden NVA organizēs vēl vienu Vakanču gadatirgu, tas norisināsies 27.oktobrī Rēzeknē.

 

NVA Vakanču gadatirgi gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!