ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
17.10.2018


Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti

Eiropas Darba devēju dienas ietvaros Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2017. gada 30. oktobra līdz 10. novembrim aicina darba devējus, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties Atvērto durvju dienās.


NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.


Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem. Darba devējiem tā būs lieliska iespēja iepazīt un atrast vajadzīgos darbiniekus, kā arī apliecināt sevi kā sociāli atbildīgu darba devēju.

Lai pieteiktos dalībai:

  • darba devējam no 2017. gada 5. oktobra līdz 25. oktobrim jāiesniedz pieteikums NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti;
  • personām ar invaliditāti no 2017. gada 12. oktobra līdz 27. oktobrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu.
   

 
Akciju “Atvērto durvju diena uzņēmumos darba meklētājiem ar invaliditāti” NVA rīko Eiropas Darba devēju dienas ietvaros. Eiropas Darba devēju dienu visās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs organizē ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkls PES, lai attīstītu un stiprinātu sadarbību ar darba devējiem.

 

Pieteikuma veidlapas:Plašākas iespējas uzzināt par pasākumu iegūsi tuvākajā Aģentūras filiālē.