ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
24.03.2019


NVA filiālēs norisināsies „Digitālās nedēļas 2018” pasākumi

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad piedalīsies Eiropas Digitālajā nedēļā, kas no 19. līdz 23. martam jau devīto gadu pēc kārtas norisināsies visos Latvijas reģionos, lai digitālajā laikmetā informētu sabiedrību par e-prasmju nozīmi darbā, mācībās un karjeras izaugsmē. Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Eiropas kampaņas „ALL Digital week 2018” ietvaros. Digitālās nedēļas laikā tiks rīkoti daudzi pasākumi un diskusijas visos Latvijas reģionos: valsts institūcijās, skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijās, pašvaldībās un uzņēmumos. Interesenti varēs pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.

Šogad „Digitālās nedēļas 2018” galvenās tēmas ir šādas:
  • Viedvalsts un digitālās prasmes, digitālo pakalpojumu izmantošana
  • Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam jauniešiem
  • Drošība un pārliecība digitālajā vidē
  • Kritiskā domāšana un mediju pratība
  • Digitālās prasmes un mūžizglītība
  • Digitālās prasmes IKT profesionāliem


Digitālās nedēļas laikā NVA filiāles būs pieejamas visiem interesentiem, kas vēlēsies iegūt vairāk informācijas par aģentūras e-pakalpojumiem. Būs arī īpašie sarīkojumi, piemēram, NVA Limbažu filiāle 19.martā plkst. 9:00 rīkos grupas konsultāciju par darba meklēšanas iespējām interneta vidē, 21.martā plkst. 9:00 sāksies atvērto durvju diena visiem interesentiem, kuri vēlēsies iegūt vairāk informācijas par NVA e-pakalpojumiem, bet 23. martā plkst. 11:00 NVA Limbažu filiāle aicinās ciemos jauniešus, lai iepazīstinātu viņus ar e-pakalpojumiem darba meklēšanas un karjeras plānošanas atbalstam. 20.martā plkst. 10:00 “Digitālās nedēļas 2018” ietvaros NVA Jelgavas filiālē un NVA Siguldas filiālē notiks seminārs par digitālajiem pakalpojumiem darba devējiem, savukārt 21. martā plkst. 10.00 NVA Ogres filiālē norisināsies informatīva lekcija “Pakalpojumi darba meklēšanā un karjeras atbalstam”, lekcijas apmeklētājiem tiks stāstīts par CV un vakanču portālu, NVA tīmekļvietnes „Karjera” digitālo iespēju izmantošanu, Izglītības iestāžu meklētāju, Apmācību pakalpojumu pieejamības sistēmu, Bezdarbnieku profilēšanas elektronisko rīku, Angļu valodas prasmes tiešsaistes pārbaudi, E-apmācības moduli “Motivācijas vēstules/CV sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai” u.c. NVA Ventspils filiāle “Digitālās Nedēļas 2018“ ietvaros rīkos semināru “NVA E-pakalpojumi“, kas norisināsies 23. martā plkst. 14:00 Ventspils galvenajā bibliotēkā, piedalīties pasākumā tiek aicināti interesenti vecumā virs 50 gadiem, viņi saņems praktiskus ieteikumus par NVA tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu un piemērota darba meklēšanu CV un vakanču portālā.

 

 


Protams, NVA Digitālās nedēļas piedāvājumā ieplānoti arī citi pasākumi. Ar pilnu dažādu iestāžu Digitālās nedēļas pasākumu sarakstu var iepazīties tīmekļa vietnē http://eprasmes.lv/pasakumu-kalendars/. Kalendārs tiks regulāri aktualizēts, tādēļ aicinām tajā ielūkoties ne vienu reizi vien. Informāciju par Digitālās nedēļas norisi NVA filiālēs var atrast arī NVA tīmekļa vietnes sadaļā „Kalendārs”.


 

 

 Pasākums ir saņēmis finansējumu no Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta Nr. Nr.2.2.1.1/16/I/001
“Publiskās pārvaldes informācijas un komunikācijas tehnoloģiju arhitektūras pārvaldības sistēma”