ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.05.2019


Uzņēmumi atvērto durvju dienās meklēs 4000 jaunus darbiniekus!


Jau 11. gadu pēc kārtas darba un prakse portāls Prakse.lv rīko projektu “Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa 2018”. Tā laikā jaunajiem un pieredzējušiem speciālistiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem, lai iepazītu lieliskākos darba devējus un pieteiktos darbam un praksei. Ekskursijās varēs doties no 9.-13. aprīlim. Projekta mērķis ir parādīt speciālistiem reālās darba tirgus perspektīvas Latvijā un palīdzēt tiem veiskmīgāk integrēties darba tirgū.

 

Ekskursiju laikā būs iespēja iepazīties ar profesiju aizkulisēm, kā arī uzzināt par darba, prakses un vasaras darba iespējām. Mācību iestādēm kā katru gadu būs iespēja pieteikt ekskursijām arī klašu grupas. 2017. gadā jauniešu aptaujā uz jautājumu: Vai bija vērts piedalīties ekskursijā: "Jā" atbildēja 94%, savukārt 85% atbildēja “Jā”, ka mainīja savas domas par iepazīto profesiju.

 

Vietu skaits ekskursijām ir ierobežots, tāpēc visi tiek aicināti pieteikties laicīgi līdz 6. aprīlim Prakse.lv portālā: https://ej.uz/8mk7. Ekskursijās tiek aicināti visi interesenti bez vecuma ierobežojuma.

 

Šogad salīdzinot ar citiem gadiem ir vairāk ekskursijas. Kopumā šogad durvis vērs uzņēmumi no 12 Latvijas pilsētām piedāvājot 700 ekskursijas. Būs pārstāvēti 19 nozaru uzņēmumi: Coca-Cola HBC Latvija, ATEA, Aldaris, SEB Shared Service Center Riga, IKEA, Solvay, Autofavorīts, Danone, Daiļrade Koks, Euro Live Technologies, Latvijas Dzelzceļš, Rīgas Siltums, Evolution gaming, Mcdonalds, Rīgas ūdens, Inženieru birojs "Būve un Forma", ERP PRO/ Aston Baltic, Sky grupa, Bigbank, AE Partner, Swedbank, Dardedze, DNB Bank ASA Latvijas filiāle, Atu duty free, Rīgas meži, ABB, Citadele, Clarity labs, Augstsprieguma tikls AST, Binders, Medicīnas sabiedrība ARS, Douglas, Clean R, Balticom, Inbox, Mogotel, JELD-WEN Latvija, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Sixt, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Tallink, Kesko Senukai Latvia, Cabot, ELKO, PricewaterhouseCoopers, Severstal, Ventspils Nafta termināls un daudzi citi.

 

Pasākuma video: https://ej.uz/1d7z

 

Par „Uzņēmumu atvērto durvju nedēļu”
Latvijā vērienīgākais jauno un topošo speciālistu projekts, kas jau 11.gadu aprīlī tūkstošiem studentu un absolventu ļauj klātienē iepazīt vietējos ražotājus un citus uzņēmumus, kā arī valsts iestādes. Katru gadu ekskursijām piesakās ap 10- 15 000 un aptuveni 7000 ir iespēja iepazīties ar uzņēmumiem klātienē. Pateicoties projektam 2420 jauno speciālistu ir pieņemti darbā.


Kontakti:
Pieteikties ir iespēja Prakse.lv pasākuma sadaļā: spied šeit - vai arī zvanot/ rakstot Andrim Grinfeldam, tel. 26126103, epasts: andris.grinfelds@prakse.lv un Inesei Šukstai, tel. 27130411, epasts: inese@prakse.lv.

 

Informāciju sagatavoja portāls Prakse.lv