ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
24.02.2019


NVA darbiniecēm pasniegti Aizsardzības ministrijas Pateicības raksti

10. maijā Aizsardzības ministrijas rīkotajā svinīgajā apbalvošanas pasākumā tika godinātas arī divas Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieces - Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas eksperte Jeļena Šaitere un Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem" koordinējošā eksperte Ilona Kalēja. NVA darbiniecēm tika pasniegti Pateicības raksti par atbalstu un sadarbību Latvijas valsts aizsardzības mērķu īstenošanā.

 

           

 

NVA ar Aizsardzības ministriju sadarbojas jau vairākus gadus – NVA eksperti un karjeras konsultanti apmeklē Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vienības visā Latvijā un informē karavīrus par integrācijas iespējām civilajā darba tirgū. Informatīvajos pasākumos karavīriem tiek stāstīts par situāciju Latvijas darba tirgū, darba devēju pieprasītajām profesijām un profesionālajām prasmēm, kā arī par NVA pakalpojumiem dažādām mērķa grupām.

 

Lai karavīri pēc atvaļināšanās no aktīvā dienesta būtu konkurētspējīgi darba tirgū, NVA speciālisti viņiem jau dienesta laikā piedāvā apmeklēt individuālās vai grupu karjeras konsultācijas, izmantot dažādus NVA e-pakalpojumus, kā arī informē par iespēju iesaistīties profesionālās un neformālās izglītības programmu apguvē, ko piedāvā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros, NVA šajā projektā ir VIAA sadarbības partneris.

 

2018.gada maijā semināri "Karavīru sociālās garantijas un integrācijas iespējas civilajā darba tirgū" notiks NBS vienībās Ventspilī (15.maijā), Dobelē (16.maijā), Jelgavā (16.maijā), Kuldīgā (17.maijā). 10.maijā seminārs karavīriem bija norisinājies Liepājā.