ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
24.03.2019


NVA piedalās lielākajā izstādē Vidzemē “Vidzemes Uzņēmēju dienas”

Šogad 18.un 19. maijā jau 21.reizi Valmierā notiek Vidzemes Uzņēmēju dienas. Izstādē piedalās Vidzemes aktīvākie novadi, profesionālās izglītības iestādes, valsts un pašvaldību iestādes, pārtikas un rūpniecības preču ražotāji, uzņēmēji, pakalpojumu sniedzēji, amatnieki, mājražotāji un dalībnieki no citām valstīm.

 

Valmieras pilsētas centrs un Kultūras centrs divas dienas ir piepildīts ar dažādiem stendiem un jaunākās tehnikas paraugdemonstrējumiem. 19. maijā norisinās īpašs notikums laukumā pie Hanzas sienas - skolēnu mācību uzņēmumu Vislatvijas gadatirgus “Cits bazārs”, kā arī Zemessardzes tehnikas apskate un informācija par dienesta iespējām.

 

       

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Vidzemes Uzņēmēju dienās informē apmeklētājus par NVA pakalpojumiem, aktīvajiem un preventīvajiem nodarbinātības pasākumiem un īstenotajiem Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektiem. NVA stendā interesentus konsultē NVA Valmieras filiāles vadītāja Agra Spurdziņa, nodarbinātības organizatore Antra Toma, koordinējošā eksperte Vita Zandersone un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES konsultante Vidzemes reģionā Lauma Landratova, sniedzot detalizētāku informāciju par aģentūras e-pakalpojumiem, brīvajām darba vietām, skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma norisi un citiem aģentūras pakalpojumiem.