ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.03.2019


NVA aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties starptautiskajā konferencē “Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien un rīt”

Projekts Nr. 7.1.2.2./16/I/001 „Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide”

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties starptautiskajā konferencē “Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien un rīt”, kas 24. maijā no plkst. 9.00 līdz 17.00 norisināsies viesnīcas “Islande” konferenču centrā (Ķīpsalas iela 2, Rīga). Latvijas un ārvalstu amatpersonas, darba devēji, nodarbinātības, finanšu un personāla vadības eksperti konferencē apspriedīs aktuālos nodarbinātības jautājumus un darba tirgus attīstības tendences un prognozes Latvijā, Baltijā un Eiropā, notiks arī paneļdiskusijas “Darbaspēka rezerves Latvijā, to mobilizācija” un “Tehnoloģiskās attīstības ietekme uz darba tirgiem.”

 

Starptautiskās konferences "Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien, rīt" norisei interesenti 24.maijā no plkst. 9.30 var sekot arī tiešsaistē NVA tīmekļvietnē (www.nva.gov.lv) un sociālajā vietnē Facebook (www.facebook.com/Nodarbinatiba/).

 

Detalizētāku informāciju par konferenci plašsaziņas līdzekļu pārstāvji var uzzināt NVA tīmekļvietnē vai zvanot uz mobilo tālruni 20256690.

 

Darba kārtība