ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
18.08.2019


9.aprīlī Jūrmalā notiks Vakanču gadatirgus

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jūrmalas filiāles speciālisti konsultēs apmeklētājus Jūrmalas Vakanču gadatirgū, kas šī gada 9.aprīlī no pulksten 14:00 līdz 17:00 norisināsies Kauguru kultūras namā (Raiņa ielā 110, Jūrmalā). NVA stendā interesenti varēs iegūt informāciju par NVA pakalpojumiem darba meklētājiem un darba devējiem, uzzināt, kādas NVA reģistrētas aktuālas vakances darba devēji piedāvā darba meklētājiem Jūrmalā, Rīgā, Tukumā un citās valsts pilsētās un novados. Jūrmalā šobrīd ir aktuālas 135 NVA reģistrētās brīvās darba vietas, kūrortpilsētas uzņēmēji meklē pavārus, veikalu pārdevējus, jumiķus, skolotāju palīgus, santehniķus, apdares darbu strādniekus, grīdas klājējus, betonētājus, vēdināšanas sistēmu montētājus, pirmsskolas izglītības skolotājus, flīzētājus, medicīnas māsas, animatorus, klientu apkalpotājus ēdināšanas jomā un citu profesiju pārstāvjus.

Darba meklētāji Jūrmalas vakanču gadatirgū varēs klātienē tikties ar darba devējiem un piedalīties darba pārrunās, savukārt darba devēji varēs ne vien satikties ar potenciālajiem darbiniekiem, bet arī popularizēt savus uzņēmumus, iepazīstinot ar tiem Vakanču gadatirgus apmeklētājus. Pasākumā būs iespēja uzzināt arī par Jūrmalas Biznesa inkubatora atbalstu jaunajiem uzņēmējiem.

 

Jūrmalas Vakanču gadatirgu Kauguru Kultūras namā rīko Jūrmalas pilsētas pašvaldība. Lai pieteiktos dalībai Vakanču gadatirgū Jūrmalā, darba devējiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa.