ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
22.10.2018


NVA direktors apmeklē PKIVA reģionālās filiāles

Sakarā ar LR Ministru kabineta 2007.gada 17.jūlija rīkojumu Nr.436 "Par Profesionālās karjeras izvēles valsts aģentūras (PKIVA) reorganizāciju" un funkciju integrēšanu Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) struktūrā, NVA direktors Ringlods Beinarovičs 26. jūlijā uzsāka visu PKIVA filiāļu apmeklējumus Latvijas reģionos, kas turpināsies līdz pat 5. septembrim.

Reģionālo vizīšu laikā R.Beinarovičs tiksies ar filiāļu darbiniekiem, lai pārrunātu jaunos darba pienākumus un izaicinājumus, kā arī novērtētu esošo telpu un informācijas tehnoloģiju stāvokli.

Vislielākie ieguvēji no PKIVA un NVA apvienošanas būs tieši cilvēki, jo turpmāk vienā institūcijā varēs saņemt visu nepieciešamo atbalstu, lai pēc iespējas sekmīgāk atgrieztos darba tirgū vai arī uzlabotu savu konkurētspēju tajā. NVA darbībā plānots ieviest "vienas pieturas aģentūras" principu karjeras konsultēšanas un aktīvo nodarbinātības pakalpojumu saņemšanai vienuviet. Tādējādi ikviens klients vienas institūcijas ietvaros varēs saņemt karjeras konsultēšanas pakalpojumus, kā arī uzreiz izvērtēt iespēju iepazīties ar sev piemērotākajām darba vakancēm, nepieciešamības gadījumā izmantojot arī tālākizglītības iespējas.