Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rēzeknes
filiāle

Noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana mērķa grupas bezdarbnieku darba vietu izveidei pasākumā "Pasākumi noteiktām personu grupām" (turpmāk – pasākums). Turpinās pieteikumu pieņemšana tikai bezdarbnieku ar invaliditāti darba vietu izveidei pasākumā.

2015-09-07
Noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana mērķa grupas bezdarbnieku darba vietu izveidei pasākumā "Pasākumi noteiktām personu grupām" (turpmāk – pasākums). Turpinās pieteikumu pieņemšana tikai bezdarbnieku ar invaliditāti darba vietu izveidei pasākumā. Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības struktūrfonda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 9.1.1.specifiskā atbalsta mērķa „Palielināt nelabvēlīgākā situācijā esošu bezdarbnieku iekļaušanos darba tirgū” 9.1.1.1. pasākuma „Subsidētās darbavietas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem” projekta "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" ietvaros.

Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana

2014-12-02

Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001) ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā.

 

 

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

 


Valsts svētku priekšvakarā tiks godināti 49 Rēzeknes novada Atzinības rakstu saņēmēji

2013-11-15

Rēzeknes novadā jau par tradīciju ir kļuvis Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā ar novada augstāko apbalvojumu – Atzinības rakstu – sveikt čaklākos un godprātīgākos novada cilvēkus. Šogad pagodinošais apbalvojums tiks piešķirts 49 novada iedzīvotājiem – skolotājiem, kultūras un sociālajiem darbiniekiem, zemniekiem, pagastu pārvalžu un pašvaldības administrācijas darbiniekiem un citiem pašaizliedzīgiem cilvēkiem, kuri ar savu darbu snieguši nozīmīgu ieguldīju sava pagasta, Rēzeknes novada un visas Latvijas attīstībā.

 

 

Apbalvojumu saņems arī NVA Rēzeknes filiāles vadītāja INĀRA ŠINDARJOVA.

Atzinības raksti kopā ar dāvanām – Rēzeknes novada nozīmīti un Latvijas Bankas Laika monētu – tiks pasniegti šodien, 15.novembrī pulksten 14.00 Gaigalavas kultūras namā.


Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana

2013-11-12
Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001) ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā.


Eiropas darba mobilitātes diena NVA Rēzeknes filiālē

2013-11-06
Otrdien, 12. novembrī NVA Rēzeknes filiālē tiek organizēta Eiropas darba mobilitātes diena     

Pasākumā ar prezentācijām piedalīsies vairāku Eiropas tīklu pārstāvji, kuri sniegs informāciju saistībā ar savas organizācijas darbību. Šī informācija noteikti Jums noderēs, pārvietojoties Eiropā darba, mācību vai citā nolūkā, vai meklējot iespējas savu ideju realizācijai tepat uz vietas.
 
  • EURES (Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls) – par darba meklēšanu ārvalstī, kam būtu jāpievērš uzmanība, par EURES portālu

  • JSPA (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra) – par mobilitātes iespējām programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros

  • Europe Direct – par Europe Direct Informācijas centra Austrumlatgalē (EDIC) darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par tuvākajā laikā gaidāmajiem EDIC pasākumiem un konkursiem.
 
  • Euroguidance (Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkls) – par izglītības iespējām Eiropā, kas jāņem vērā un kur meklēt informāciju šajā jautājumā

  • Europass (Latvijas Nacionālais Europass centrs) – par Eiropas Savienības standarta CV formu un Eiropas Prasmju pasi – dokumentiem, kurus, meklējot darbu, izmanto visā Eiropas Savienībā.

  • LLKC (SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”) – par iespējām uzsākt un attīstīt savu saimniecisko darbību lauku teritorijā, tai skaitā piesaistot Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu.

Norises vieta un laiks: NVA Rēzeknes filiāle (3.stāvā, 307.kab.) Atbrīvošanas al. 155, 2013. gada 12.novembrī (otrdiena).
Sākums plkst. 10:00


Piesakieties dalībai! Tiek gaidīts ikviens, kuru interesē iepriekš minētās tēmas.

Ņemot vērā, ka telpā ir ierobežots sēdvietu skaits, lūgums iepriekš pieteikties personīgi 205.kab. vai 204.kab., zvanot pa tālr. 646 07807, vai sūtot e-pastu uz adresi
Aplūkot e-pastu

Dalība pasākumā ir bezmaksas!


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2013-11-04
2013. gada 13. novembrī NVA Rēzeknes filiālē notiks aktīvā nodarbinātības pasākuma „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sīkāka informācija NVA Rēzeknes filiāles 304.a kabinetā (telefons: 64607811)

Pasākumi tiek organizēts, lai palīdzētu jauniešiem orientēties darba tirgus prasībās, veicinātu iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos pastāvīgā darbā.

Informācija par pasākumiem, pieteikumu un līgumu formas pieejama NVA mājas lapas www.nva.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM.


25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv