Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rēzeknes
filiāle

Eiropas darba mobilitātes diena NVA Rēzeknes filiālē

2013-11-06
Otrdien, 12. novembrī NVA Rēzeknes filiālē tiek organizēta Eiropas darba mobilitātes diena     

Pasākumā ar prezentācijām piedalīsies vairāku Eiropas tīklu pārstāvji, kuri sniegs informāciju saistībā ar savas organizācijas darbību. Šī informācija noteikti Jums noderēs, pārvietojoties Eiropā darba, mācību vai citā nolūkā, vai meklējot iespējas savu ideju realizācijai tepat uz vietas.
 
  • EURES (Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls) – par darba meklēšanu ārvalstī, kam būtu jāpievērš uzmanība, par EURES portālu

  • JSPA (Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra) – par mobilitātes iespējām programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros

  • Europe Direct – par Europe Direct Informācijas centra Austrumlatgalē (EDIC) darbību un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par tuvākajā laikā gaidāmajiem EDIC pasākumiem un konkursiem.
 
  • Euroguidance (Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkls) – par izglītības iespējām Eiropā, kas jāņem vērā un kur meklēt informāciju šajā jautājumā

  • Europass (Latvijas Nacionālais Europass centrs) – par Eiropas Savienības standarta CV formu un Eiropas Prasmju pasi – dokumentiem, kurus, meklējot darbu, izmanto visā Eiropas Savienībā.

  • LLKC (SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs”) – par iespējām uzsākt un attīstīt savu saimniecisko darbību lauku teritorijā, tai skaitā piesaistot Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu.

Norises vieta un laiks: NVA Rēzeknes filiāle (3.stāvā, 307.kab.) Atbrīvošanas al. 155, 2013. gada 12.novembrī (otrdiena).
Sākums plkst. 10:00


Piesakieties dalībai! Tiek gaidīts ikviens, kuru interesē iepriekš minētās tēmas.

Ņemot vērā, ka telpā ir ierobežots sēdvietu skaits, lūgums iepriekš pieteikties personīgi 205.kab. vai 204.kab., zvanot pa tālr. 646 07807, vai sūtot e-pastu uz adresi
Aplūkot e-pastu

Dalība pasākumā ir bezmaksas!


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2013-11-04
2013. gada 13. novembrī NVA Rēzeknes filiālē notiks aktīvā nodarbinātības pasākuma „Atbalsts jauniešu brīvprātīgajam darbam” īstenotāju izvēles komisijas sēde.

Sīkāka informācija NVA Rēzeknes filiāles 304.a kabinetā (telefons: 64607811)

Pasākumi tiek organizēts, lai palīdzētu jauniešiem orientēties darba tirgus prasībās, veicinātu iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos pastāvīgā darbā.

Informācija par pasākumiem, pieteikumu un līgumu formas pieejama NVA mājas lapas www.nva.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM.


NVA Rēzeknes filiālē šodien pulcējās vairāk nekā 40 sociālie darbinieki no Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes un Viļānu novadu pašvaldī

2013-09-13
NVA Rēzeknes filiālē šodien norisinājās seminārs, kur aktuālā informācija par nodarbinātības veicināšanas pasākumiem tika sniegta pašvaldību sociālo dienestu darbiniekiem.

Semināra mērķis - veicināt ciešāku sadarbību ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, noskaidrot abu pušu aktivitātes, vienoties par iespējamo pašvaldību sociālo dienestu līdzdalību individuāla atbalsta sniegšanā ilgstošajiem bezdarbniekiem, veicot individuālā darba meklēšanas plāna aktivitāšu salāgošanu ar pašvaldību sociālo dienestu atbalsta aktivitātēm un nodrošinot veiksmīgāku bezdarbnieku integrēšanu darba tirgū.

NVA Rēzeknes filiāles vadītāja Ināra Šindarjova klātesošajiem sniedza pārskatu par bezdarba situāciju Rēzeknē, Rēzeknes un Viļānu novados, par ilgstošo un citu problēmgrupu bezdarbnieku skaitu katrā atsevišķā pagastā, par to, kādus pasākumus nodarbinātības veicināšanai un bezdarba mazināšanai organizē Nodarbinātības valsts aģentūra.

Par katru atsevišķu NVA projektu sociālos darbiniekus informēja atbildīgie Rēzeknes filiāles speciālisti, gan atbildot uz daudzajiem jautājumiem, gan, sniedzot informāciju par  NVA pakalpojumu organizēšanas un īstenošanas novitātēm.


NVA Rēzeknes filiāle uz semināru aicinās sociālo dienestu darbiniekus

2013-09-06
Nākamnedēļ  NVA Rēzeknes filiālē notiks seminārs, kurā par nodarbinātības veicināšanas pasākumiem tiks informēti pašvaldību sociālo dienestu darbinieki.

Semināra mērķis - veicināt ciešāku sadarbību ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, noskaidrot abu pušu aktivitātes, vienoties par iespējamo pašvaldību sociālo dienestu līdzdalību individuāla atbalsta sniegšanā ilgstošajiem bezdarbniekiem, veicot individuālā darba meklēšanas plāna aktivitāšu salāgošanu ar pašvaldību sociālo dienestu atbalsta aktivitātēm un nodrošinot veiksmīgāku bezdarbnieku integrēšanu darba tirgū.

Seminārs plānots 13. septembrī plkst. 10.00 filiāles 307. kabinetā (3. stāvs).

No 1.augusta NVA Rēzeknes filiāle atradīsies Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 155, (2.stāvs)

2013-07-22
Ļ.cien.klienti!

Informējam, ka no 2013.gada 1.augusta Nodarbinātības valsts aģentūras Rēzeknes filiāle atradīsies  Rēzeknē,  Atbrīvošanas alejā 155, (2.stāvs)

Klientu pieņemšanas laiks paliek nemainīgs. Pārcelšanās laikā no 29.līdz 31.jūlijam iespējamas tehniska rakstura problēmas.

Nepieciešamības un neskaidrības gadījumos zvanīt – 29235055, vai 29175055

Iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

ESF projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana

2013-07-18

Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi noteiktām personu grupām" (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001) ietvaros ir noslēgusies darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām”
(projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)

 


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv