Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgas reģionālā
filiāle

Rīgas reģionālajā filiālē aizritējušas NVA Karjeras dienas darba meklētājiem

2019-04-18

No 8. līdz 12.aprīlim norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcija “Karjeras dienas darba meklētājiem 2019”. Visas nedēļas garumā NVA filiālēs visā Latvijā bija iespēja piedalīties darba interviju treniņos, uzzināt par darba iespējām savā reģionā, tikties ar potenciālajiem darba devējiem, kā arī uzzināt par iespējām saņemt atbalstu uzsākot pašam savu biznesu. Piedāvājam ieskatu "Karjeras dienu" norisē NVA Rīgas reģionālajā filiālē:

 

Par karjeras dienu norisi Rīgas reģionālajā filiālē rakstīja arī portāls Lsm.lv: 

“Uzņēmēji un darba meklētāji aktīvi iesaistās Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotajās Karjeras dienās. Pasākums sācies pirmdien un turpināsies visu šo nedēļu. Tajā iedzīvotāji visā Latvijā var saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā, piemēram, var iesaistās darba interviju treniņos. Tāpat visi darba meklētāji, ne tikai bezdarbnieki, var apmeklēt darba devēju prezentācijas un uzzināt par piedāvātajām vakancēm.

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālē Rīgā norit Nacionālo bruņoto spēku (NBS) prezentācija par iespējām tur strādāt. Zālē ap 20 cilvēku. Klausās NBS pārstāvī, uzdod jautājumus. Piemēram, par atalgojumu, kas būtu 900 eiro „uz rokas” un par saistībām. Rekrutēšanas un atlases centru pārstāv seržants Jānis Iesalnieks.

 

„Galvenās prasības ir veselības pārbaude, fiziskā sagatavotība un psiholoģiskais tests. Prasības ir vienkāršotas, un tās var nokārtot praktiski jebkurš. Galvenais ir aizpildīt pieteikuma anketu, pie ģimenes ārsta saņemt izziņu un tad jau doties arī pie mums. Vēl pāris dokumentu, kas jāiesniedz ir, to var visu sakārtot apmēram mēneša laikā un tad jau tuvākajā iesaukumā veiksmīgi sākt militāro karjeru," stāsta Iesalnieks.

 

Pēc prezentācijas pārdomās par savām karjeras iespējām palicis Aleksandrs. Arī Jurģis ir darba meklējumos.

 

„Es tikko arī privāti aprunājos ar kungu, kas vadīja šo lekciju, prezentāciju. Šobrīd es studēju maģistros. Pēc pārrunas ar viņu izlēmām, ka būtu labāk pabeigt maģistra studijas un tad attiecīgi jau domāt tālāk. Es esmu absolvējis Rīgas Tehnisko universitāti, Aviācijas institūtu, esmu pēc profesijas aviācijas transporta inženieris ar mehāniķa kvalifikāciju un uz doto brīdi es turpinu studijas maģistrantūrā," klāsta Jurģis.

 

„Man liekas, ka tas būs grūti. Tas viss izskatās ļoti labi, interesanti, bet es nezinu par savu veselību. Tas ir diezgan interesanti, tā ir liela iespēja izmainīt savu dzīvi. Man vajag pie ģimenes ārsta aiziet un tad paskatīties," saka Aleksandrs.

 

Savukārt kāda sieviete pēc prezentācijas stāsta, ka otro dienu ir bezdarbniece un pirmo reizi piedalās šādā pasākumā.

 

„Mani interesē nevis tieši pats dienests, bet es pēc izglītības esmu klīniskais psihologs un mani interesē tieši atbalsta sniegšana un konsultēšana tiem, kas ir dienestā. Līdz ar to varbūt ikdienā un tādos sludinājumu portālos mēs mazāk redzam tieši tādas vakances, kas saistītas ar psiholoģiskā atbalsta sniegšanu kareivjiem, bet šeit man izstāstīja, kādā nodaļā man vajadzētu vērsties un ar ko vajadzētu runāt, lai es varētu uzzināt vairāk par šīm iespējām," stāsta sieviete.

 

Lekcijas dienā pieteikuma anketu cilvēki nebija aizpildījuši, saka Iesalnieks no NBS. Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem pērn pēc karjerasdienām bijuši cilvēki, kas nākuši un interesējušies par darbu tālāk.

 

„Redziet, šeit viņi bija ap 20, vienu kareivju vadu, kā mēs runājam, mēs varētu nodibināt. Pāris cilvēki atnāca. Tāpēc arī mēs esam ieinteresēti aizbraukt un pastāstīt, vai tā būtu kāda skola, vai tas ir kāds pasākums, kur ir vairāki cilvēki. Un it sevišķi jau šīs Karjeras dienas, kas viņiem tiek taisītas," tā Iesalnieks.

 

Karjeras dienās ir arī individuālās konsultācijas. Cilvēkus sagatavot darba intervijām palīdz arī karjeras konsultante Inese Markēviča.

 

„Salīdzinoši ar pagājušo gadu šis gads tieši individuālajiem, kas nāk uz karjeras konsultācijām, neredzēti ātri un daudz bija vēlmes rezervēt vietu. Šodien arī pēcpusdienā pat gaidu draudzenes ar saviem mazajiem bebīšiem. Tātad, es saprotu, jaunās māmiņas. Arī būs kaut kādi noteikti jautājumi, kā meklēt darbu un intervijā kā būt," norāda Markēviča.

 

Ar klientiem izmēģina lomu spēli par iespējamiem darba intervijas scenārijiem. Tā var noskaidrot, piemēram, par zināšanām un prasmēm, ko vajadzētu uzlabot.

 

„Īstenībā jau šis viss process nebija nekas tāds, ko mēs sākām pagājušajā gadā vai šogad. Tas ir bijis visu laiku, bet kaut kāda tāda sajūta, ka tā informācija līdz cilvēkiem nenonāk tā, ka viņi zina – ja man ir vēlme, strādājot paralēli, jau skatīt citu darba vietu vai apgūt citu profesiju, lai nav tāds šāviens miglā, parunāšos ar speciālistu, vai es eju pareizajā virzienā, vai man ir visa informācija, vai es visu esmu ņēmis vērā, pieņemot lēmumu. Tas jau ir bijis tik ilgi, cik, es saprotu, eksistē karjeras konsultanta profesija šeit, Latvijā," pauž Markēviča.

 

Rīgas reģionālajā filiālē uz individuālajām konsultācijām visas vietas jau aizpildītas. Pieteikties konsultācijām pie speciālistiem var arī ārpus Karjeras dienām. Piemēram, Markēviča norāda - šobrīd pēdējais brīdis pieteikties uz konsultācijām maijā. Darba devēju lekcijas Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs šonedēļ turpinās.”


Tavai izaugsmei! NVA Karjeras dienas darba meklētājiem Rīgas reģionālajā filiālē

2019-04-09

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 8. līdz 12. aprīlim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai visiem interesentiem, kuri meklē darbu, sniegtu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Izmanto šo iespēju!

 

 Uzzini par Karjeras dienu plāniem tavā filiālē: FILIĀLES KARJERAS DIENU PLĀNS

 

Ja esi darba meklētājs: 

 • piesakies "DARBA INTERVIJU SIMULĀCIJĀM" (darba intervijas sagatavošanas treniņiem) profesionālu karjeras konsultantu vadībā. 

 

 

NVA Rīgas reģionālajā filiālē pieteikšanās uz grupu un individuālajām karjeras konsultācijām Karjeras dienu ietvaros ir noslēgusies (visi laiki aizpildīti).

 

Izvēlies grupu vai individuālo treniņu!

 

Grupu treniņš:

 • prezentācija un vērtīgi profesionāļa padomi;
 • noderīgi izdales materiāli (darba intervijas jautājumi, CV un motivācijas vēstuļu paraugi);
 • darba interviju simulācijas - lomu spēles.

Individuālais treniņš:

 • atbalsts efektīvā CV un motivācijas vēstules sagatavošanā izvēlētajai darbavietai;
 • darba intervijas modelēšana ar karjeras konsultantu, komunikācijas stila veidošana;
 • individuālās rekomendācijas - kam pievērst uzmanību, gatavojoties reālajai darba intervijai.

 

Paņem līdzi izvēlētajai vakancei sagatavoto CV un motivācijas vēstuli!
Piesakies savlaicīgi - vietu skaits ir ierobežots!

 

KONTAKTI: 

    t.25499881,
Aplūkot e-pastu
 
 • apmeklē aktivitāti "DARBA IESPĒJAS MŪSU REĢIONĀ": tiecies ar reģionā nozīmīgajiem nozaru pārstāvjiem un darba devējiem un atrod sev piemērotu darbu!
 • "IZVEIDO SAVU DARBAVIETU PATS!" – ja piedalīsies šajā aktivitātē, uzzināsi, kāds atbalsts tavā reģionā pieejams komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

 

 

  Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!

Pasākumā var notikt filmēšana vai fotografēšana NVA darba atspoguļošanai un turpmākai analīze

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-04-03


2019.gada 8.aprīlī plkst. 14.00 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 302.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.


Sēdē tiks izvērtēti:

 • līdz 2019.gada 3.aprīlim iesniegtie darba devēju pieteikumi aktīvā nodarbinātības pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanai.


Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par atbalsta pasākumu „Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” (407., 409. kabinetā (tālrunis 25685863; 25499876).


Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).


Biedrības un nodibinājumi vēl var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai NVA filiālēs Bauskā, Cēsīs, Liepājā, Ludzā, Rēzeknē un Rīgā

2019-04-02

ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" Nr.7.1.1.0/15/I/001

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus līdz šī gada 12.aprīlim pieteikties NVA filiālēs Bauskā, Cēsīs, Liepājā, Ludzā, Rēzeknē vai Rīgā pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā bez nolūka gūt peļņu, ja pasākuma īstenošanas vietu plānots izveidot kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

 

Pieteikties pasākuma īstenošanai var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, izņemot politiskās partijas. NVA nevalstiskajām organizācijām palīdzēs izvēlēties to darbības specifikai un prasībām atbilstošus kandidātus no NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Darba pienākumi biedrībā vai nodibinājumā pasākuma dalībniekam būs jāveic piecas dienas nedēļā: ne mazāk kā 4 stundas un ne vairāk kā 8 stundas dienā. Iesaistes ilgums pasākumā – no 2 līdz 6 mēnešiem.

 

Bezdarbnieks, piedaloties pasākumā, no NVA saņems stipendiju - 5 eiro dienā, stipendijas apmērs mēnesī tiks aprēķināts atbilstoši nostrādātām dienām. NVA pasākuma dalībnieku apdrošinās pret nelaimes gadījumiem, kā arī apmaksās veselības pārbaudi, ja tā ir paredzēta normatīvajos aktos par obligātajām veselības pārbaudēm. Ja darbā sabiedrības labā tiks iesaistīts bezdarbnieks ar invaliditāti, nepieciešamības gadījumā pasākuma īstenošanas vieta viņam jāizveido dzīves vietā vai funkcionāli jāpielāgo darba vidē, nodrošinot brīvu piekļuvi un pārvietošanos.

 

Kā pieteikties pasākuma īstenošanai?


1.solis
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.


2.solis
Aizpildītais pieteikums līdz šī gada 12.aprīlim jāiesniedz vai jānosūta pa pastu NVA filiālei Bauskā, Cēsīs, Liepājā, Ludzā, Rēzeknē vai Rīgā. (Visu NVA filiāļu kontaktinformācija pieejama NVA mājaslapā)

 

NVA filiāle organizēs Aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisiju, kas izskatīs pieteikumu atbilstību pasākuma nosacījumiem un pieņems lēmumu apstiprināt vai atteikt nevalstiskajai organizācijai pasākuma īstenošanu. Par pieņemto lēmumu NVA filiāle informēs nevalstisko organizāciju un pozitīvas atbildes gadījumā aicinās piedalīties bezdarbnieku atlasē un slēgt līgumu par pasākuma īstenošanu.

 

Pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.
Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-03-29

ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/0012019.gada 2.aprīlī plkst. 14:00
NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 302.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.
Sēdē tiks izvērtēti:

 • līdz 2019.gada 26.martam iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Apmācība pie darba devēja” (ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001) īstenošanai.

 

Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu „Apmācība pie darba devēja” 504.kabinetā (tālrunis 25480342).

 

Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2019-03-29

ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001


2019.gada 3.aprīlī plkst. 14:00 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 302.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izvērtēti:

 • līdz 2019.gada 29.martam iesniegtie nevalstisko organizāciju un biedrību pieteikumi pasākuma „ Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” (ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001) īstenošanai.


Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu „ Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” 505.kabinetā (tālrunis 25685316; 28233657).

Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv