Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgas reģionālā
filiāle

Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-11-09
http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg
ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001


2018.gada 15.novembrī plkst. 13:30 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 302.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izvērtēti:

 • līdz 2018.gada 6.novembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Apmācība pie darba devēja” (ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001) īstenošanai.


Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu „Apmācība pie darba devēja” 504.kabinetā (tālrunis 25480342).

 

Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).Esi aktīvs! Veido savu karjeru jebkurā vecumā! NVA atbalstīs! NVA Karjeras dienas Rīgas filiālē

2018-10-23

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 29.oktobra līdz 2.novembrim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai ne tikai bezdarbniekiem, bet arī citiem interesentiem, kuri meklē darbu, piedāvātu padziļinātu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Aicinām izmantot šo iespēju! 

Karjeras dienās Jūs varat pieteikties dalībai šādās aktivitātēs:
 • "Darba interviju simulācijas" - individuālās un grupu nodarbības (sagatavošanās darba pārrunām, lomu spēles);
 • "Darba iespējas mūsu reģionā" - tikšanās ar reģiona darba devējiem;
 • "Izveido savu darbavietu pats!" - uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējas.


Aicinām Karjeras dienu aktivitātēm pieteikties jau iepriekš. Pasākuma tabulā izvēlieties aktivitātes, kuras gribat apmeklēt, un piesakieties tām:
 • S.Gintere - 28358972, 67227930
 • A.Tkačenko - 25499876, 67507858
 • K.Maskaļonoka - 25499881 (par individuālajām un grupu darba intervijas simulācijām )

 


Lai Jūs varētu labāk sagatavoties darba intervijai konkrētajam amatam, lūdzam paņemt līdzi savu CV un motivācijas vēstuli. Ar karjeras konsultanta palīdzību Jūs varēsiet uzlabot savas iemaņas intervijas sniegšanā.

 

FILIĀLES KARJERAS DIENU PLĀNS

 

 

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas! Vietu skaits ir ierobežots! 

 

Pasākumā var notikt filmēšana vai fotografēšana NVA darba atspoguļošanai un turpmākai analīzei

Notiks aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-10-17
http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg
ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001


2018.gada 19.oktobrī plkst. 9.30 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 506.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.

 

Sēdē tiks izvērtēti:

 • līdz 2018.gada 9.oktobrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Apmācība pie darba devēja” (ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001) īstenošanai.


Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu „Apmācība pie darba devēja” 504.kabinetā (tālrunis 25480342).

 

Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).Ar radošo laboratoriju Rīgā noslēdzas praktisko semināru cikls darba devējiem “Pieredzei vienmēr būs vērtība”

2018-10-09
Eiropas Sociālā fonda projekts „Atbalsts ilgākam darba mūžam” Nr.7.3.2.0/16/1/001
 
 

Šodien Rīgā, Latvijas Universitātes un “Microsoft” Inovāciju centrā, norisinās praktisko semināru cikla “Pieredzei vienmēr būs vērtība” noslēguma radošā laboratorija darba devējiem un personāla vadības speciālistiem, lai meklētu veiksmīgākos darba spēka novecošanās problēmas risinājumus un atbildes uz jautājumiem, kas skar darbinieku vecumā virs 50 gadiem nodarbinātību. Semināros izmantota Lielbritānijā izstrādāta interaktīva metodoloģija – radošās domāšanas metode “Nākotnes pilsētas spēle”. Seminārus vada “Nākotnes pilsētas spēles” Latvijā vadītāja Vita Brakovska.

 

    

 

Praktisko semināru cikls tiek rīkots Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LABS) īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” (nr. 7.3.2.0/16/1/001) ietvaros. Turpinot sabiedrības izglītošanu un informēšanu par gados vecāku cilvēku nodarbinātības jautājumiem, praktiskie semināri šoruden jau notikuši Bauskā, Limbažos, Liepājā un Jēkabpilī.

 

     

 

Atgādinām, ka darba devēji, kuri nodarbina cilvēkus vecumā virs 50 gadiem, aicināti līdz 19. oktobrim pieteikties atbalstam gados vecāko darbinieku darbspēju saglabāšanai un nepieciešamo prasmju pilnveidei, piedaloties NVA īstenotajos Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” pasākumos. Darba devēji saņems uzņēmuma stratēģijas, personāla vadības un organizācijas, kā arī darba vides un drošības analītisku izvērtējumu. To veiks speciālistu komanda – darba aizsardzības speciālists, arodveselības ārsts, ergoterapeits un personālvadības speciālists. Atbilstoši izvērtējuma rezultātiem, tiks piedāvāti individuāli vecāka gadagājuma darbinieku darba vides, apstākļu, vajadzību un darbspēju potenciāla novērtējumi, priekšlikumi novecošanās pārvaldībai un nepieciešamie atbalsta pasākumi. Projekta ietvaros ir paredzēti vairāki atbalsta pasākumi kā darba devējiem, tā arī nodarbinātām personām.

 


Rīgā notiks noslēguma seminārs semināru ciklam darba devējiem “Pieredzei vienmēr būs vērtība!”

2018-10-04
Eiropas Sociālā fonda projekts „Atbalsts ilgākam darba mūžam” Nr.7.3.2.0/16/1/001Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS), turpinot sabiedrības izglītošanu un informēšanu par gados vecāku cilvēku nodarbinātības problemātiku, rīko otro praktisko semināru ciklu “Pieredzei vienmēr būs vērtība!”. Praktisko semināru ciklā jau notikuši semināri Bauskā, Limbažos, Liepājā un Jēkabpilī, bet noslēguma seminārs notiks 9. oktobrī, Rīgā, Latvijas Universitātes un “Microsoft” Inovāciju centrā, Kalpaka bulvārī 4.

 

Piedalīties semināros tika aicināti piedalīties uzņēmēji, valsts institūciju un pašvaldību pārstāvji, kuru pārziņā ir personāla vadības, darba aizsardzības jautājumi, kā arī uzņēmumu un institūciju vadītāji. Praktisko semināru cikls notiek Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” ietvaros.

 

Praktisko semināru cikls ir iecerēts kā “radošā laboratorija” – tā dalībnieki pēc īpaši izstrādātas interaktīvas metodoloģijas iesaistīsies risinājumu meklējumos par problemātiku, kas saistīta ar darbaspēka novecošanos, gados vecāku darbinieku veselības, izglītošanas, darba vides un darba pieredzes nodošanas jautājumiem. “Statistika liecina, ka darbaspēks ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā kļūst “vecāks”, vienlaikus modernā darba vide, tehnoloģijas un intensitāte prasa pielāgošanos jaunajiem darba apstākļiem, kas ne vienmēr ir vienkārši pat gados ļoti jauniem darbiniekiem,” uzsver NVA direktore Evita Simsone, norādot, ka tāpēc ir nepieciešams darba devējiem – neatkarīgi, vai darba devējs ir valsts, pašvaldība vai privāts uzņēmums – piedāvāt risinājumus un izstrādāt jaunas, inovatīvas idejas, kā pēc iespējas racionālāk un efektīvāk mūsdienu darba vidē nodarbināt gados vecākus cilvēkus, kuriem ir vērtīga darba pieredze, zināšanas un spējas, bet pakāpeniski rodas ar novecošanos saistītas grūtības. “Mūsdienīga darba organizācija prasa arī radošus un nestandarta risinājumus, tāpēc izvēle seminārus organizēt kā “radošās laboratorijas” ir tikai loģiska,” saka NVA direktore.

 

Saskaņā ar nodarbinātības statistiku gandrīz trešdaļa visu nodarbināto ir vecumā no 50 līdz 64 gadiem. “Pieredze liecina, ka šīs vecuma grupas cilvēkiem ir daudz lielākas iespējas zaudēt darbu vai nokļūt ilgstošo bezdarbnieku rindās,” norāda ESF projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” projekta vadītāja Mairita Mēnese. “Savukārt demogrāfiskās tendences rāda, ka nodarbināto vidū gados vecāku cilvēku īpatsvars tikai pieaugs, tāpēc daudz nozīmīgāk kā iepriekš ir rast atbilstošus praktiskus risinājumus, kā palīdzēt šiem cilvēkiem pielāgoties modernā darba tirgus prasībām. Mūsu piedāvātais semināru cikls darba devējiem ļaus ne tikai iepazīties ar jau gataviem ieteikumiem, bet pašiem, balstoties uz savu pieredzi, komandas darbā izstrādāt jaunus, inovatīvus risinājumus,” ir pārliecināta Mairita Mēnese, piebilstot, ka semināru viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir veicināt uzņēmējus, valsts un pašvaldības struktūru vadītājus un darba vides organizācijas speciālistus iesaistīties NVA pārraudzītā ESF projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” aktivitātēs.

 

Praktiskajos semināros tiek izmantota Britu padomes un pilsētplānošanas jomā atzītu Lielbritānijas organizāciju izstrādāta interaktīva metodoloģija – radošās domāšanas metode “Nākotnes pilsētas spēle”. Seminārus vada “Nākotnes pilsētas spēles” Latvijā vadītāja Vita Brakovska. Viņa norāda, ka izpratne par konkrēto problemātiku nebūs vienīgais ieguvums semināru dalībniekiem: “Iestāžu un uzņēmumu vadītājiem, tāpat kā darba aizsardzības un personāla vadības speciālistiem ir svarīgi prast attīstīt radošas idejas, iesaistīties to izstrādē un ieviešanā, darboties komandā. Seminārā mūs gaida intensīvs darbs starpdisciplinārās komandās visas dienas garumā, ļoti praktiskā veidā iesaistoties gados vecāku nodarbināto problēmu risināšanā. Noslēgumā tiks izsniegts arī apliecinājums par dalību seminārā,” informē Vita Brakovska.

 

Sīkāk iepazīties ar ESF projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” nosacījumiem dalībai programmā un paredzētajiem atbalsta pasākumiem var NVA mājaslapā (http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=511&txt=4645).

 

Praktisko semināru cikls tiek rīkots Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” (nr. 7.3.2.0/16/1/001) ietvaros. Projektu paredzēts īstenot līdz 2022. gada decembrim, bet kopumā atbalstu saņēmušo personu skaits plānots līdz 3000.


Notiks aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde

2018-10-03
http://www.nva.gov.lv/fil/public/docs/20_5787281cac6055.16568940.jpg
ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001


2018.gada 5.oktobrī plkst. 13.30 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā, 302.kabinetā notiks Aktīvo nodarbinātības un atbalsta pasākumu īstenotāju izvēles komisijas sēde.
Sēdē tiks izvērtēti:

 • līdz 2018.gada 25.septembrim iesniegtie darba devēju pieteikumi pasākuma „Apmācība pie darba devēja” (ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr.7.1.1.0/15/I/001) īstenošanai.


Plašāka informācija iegūstama Rīgas reģionālajā filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā:

 • par pasākumu „Apmācība pie darba devēja” 505.kabinetā (tālrunis 67830859).

 

Informācija par pasākumiem, pieteikuma un līgumu formas, pasākuma realizētāju izvēles kārtība pieejama NVA mājas lapas www.nva.gov.lv sadaļā DARBA DEVĒJIEM (par katru attiecīgo pasākumu).26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv