Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Rīgas reģionālā
filiāle

 

2018-08-07

 

Novada tīmekļa vietne:    

www.babite.lv

 

Babītes novads atrodas Vidzemē un robežojas ar sešām administratīvajām teritorijām – Rīgas un Jūrmalas pilsētām, Tukuma, Mārupes, Olaines un Jelgavas novadiem. Novadā iekļauti Babītes un Salas pagasti. Novada centrs atrodas Piņķos.

  Datu avots: Nodarbinātības valsts aģentūra un Centrālā statistikas pārvalde  

 

Darba iespējas novadā
Ar Babītes novadā reģistrētajām vakancēm varat iepazīties NVA CV un vakanču portālā.

2018. gada 1.pusgadā NVA Rīgas reģionālajā filiālē reģistrētas 22678 brīvās darba vietas. No tām vairums: kvalificēti strādnieki un amatnieki – 7451, pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki – 3780, vienkāršās profesijas – 3294, vecākie speciālisti – 2430, iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri – 2289, speciālisti – 1622, kalpotāji – 1383, vadītāji – 385, kvalificēti lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības darbinieki – 44. Papildu informācija pieejama NVA tīmekļa vietnē.

 

Ekonomika un uzņēmējdarbības vide

Babītes novadā dominē lauksaimniecības produkcijas pārstrādes rūpniecība un servisa pakalpojumu uzņēmumi.Lielākie uzņēmumi:Apstrādes rūpniecība: SIA "Orkla Foods Latvija" (Garšvielu un piedevu, bezalkohola dzērienu, minerālūdeņu un pudelēs iepildītu citu ūdeņu, augļu un dārzeņu sulas ražošana), SIA "LĀČI" (Maizes ražošana; svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošana), SIA "LEAX Baltix" (Metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošana. Detaļu un piederumu ražošana mehāniskajiem transportlīdzekļiem).Profesionālo, zinātnisko un tehnisko pakalpojumu nozare: SIA "LINDSTROM" (Noma; Darba aizsardzības līdzekļi, formastērpi, darba apģērbi; ražošana; Paklāji, paklāju serviss).Tirdzniecībā: SIA "Anvis".

 

Vidējā bruto darba alga Babītes novadā 2018. gada 1.ceturksnī:

  • EUR 1000 (Pavisam, bez privātā sektora komersantiem ar nodarbināto skaitu <50);
  • EUR 891 (Sabiedriskajā sektorā);
  • EUR 908 (Pašvaldību struktūrās);
  • EUR 1000 (Privātā sektora komersanti ar nodarbināto skaitu >=50).

Datu avots: Centrālā statistikas pārvalde


Sadzīves apstākļi
Babītes novada izglītības iestādēs ir iespējas iegūt vispārējo un profesionālās ievirzes izglītību (Babītes PII, PPII “Liesmiņas”, PII “Saimīte”, PPII “Varavīksnes putns”, Salas sākumskola, privātā sākumskola un bērnudārzs “Vinnijs”), kā arī apgūt mācības pēc Starptautiskās Bakalaurāta programmas Latvijas Starptautiskajā skolā. Starptautiskā vidusskola “Ekziperī” īpaša uzmanība tiek vērsta bērna individuālo un sociālo spēju attīstībai. Novadā profesionālās ievirzes izglītību piedāvā Babītes mūzikas skola.
Veselības aprūpes pakalpojumus sniedz vairākas ģimenes ārstu prakses, zobārstniecības pakalpojumus zobārstniecības klīnika “SOL RISA Piņķu zobārstniecība” un SIA “N. Antipenko Dentist”.

Babītes novadā ir pieejama daudzveidīga sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūra, kas dod iespējas nodarboties ar sportu gan ziemā, gan vasarā.

Ar sociālos pakalpojumu nodrošināšanu Babītes novada iedzīvotājiem galvenokārt nodarbojas Babītes novada domes struktūrvienība – Sociālais dienests.

 

Papildu informācija

Pašvaldība savā mājas lapā ievieto aktuālo informāciju par vakantajām amata vietām pašvaldības uzņēmumos un iestādēs. Kā arī novada mājas lapā var atrast informāciju par izglītības iespējām novadā, sociālo un veselības aprūpi un citu aktuālu informāciju.


 

26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv