Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Siguldas
filiāle

Notiks seminārs darba devējiem par cilvēku ar invaliditāti nodarbināšanu

2019-10-17

NVA Siguldas filiālē, Dārza ielā 2a, Siguldā 2019. gada 23. oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 14:00 notiks organizācijas SUSTENTO informatīvais seminārs darba devējiem par cilvēku ar invaliditāti nodarbināšanu.


Sīkāka informācija pa tālruni: 26625519


Notiks tikšanās ar darba devēju

2019-10-17

2019. gada 24. oktobrī 10:00 NVA Siguldas filiālē (Dārza ielā 2a, Siguldā) notiks klātienes tikšanās ar darba devēju SSI SCHÄFER SSI SCHÄFER ir starptautiska intraloģistikas uzņēmumu grupa, kas izstrādā, ražo un montē noliktavu aprīkojumu.

 Kompānijas pārstāvniecība Latvijā aicina darbā:

  • Metāla konstrukciju montāžas darbu vadītāju
  • Metāla konstrukciju montieri
  • Elektrotehniķi

Projektiem ārzemēs!

Nāc un veido nākotni kopā ar mums!


Sīkāka informācija pa tālruni: 67870973; 28380075


Siguldas filiāles karjeras konsultantes vadīs grupas karjeras konsultācijas Nītaures vidusskolas jauniešiem

2019-10-16
2019. gada 17. oktobrī plkst. 13:00 - 15:00 NVA Siguldas filiāles karjeras konsultantes Santa Latkovska un Daila Notte vadīs grupas karjeras konsultācijas Nītaures vidusskolas 7., 8., 9. un 12. klašu skolēniem.

 


Nodarbinātības valsts aģentūras Siguldas filiāle organizē semināru “Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem”

2019-09-19
Nodarbinātības valsts aģentūras Siguldas filiāle organizē semināru “Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem”.
Norises laiks: 2019. gada 25.septembrī plkst. 14:00.
Norises vieta: NVA Siguldas filiāles telpas, Dārza ielā 2a, Siguldā.

Seminārā sniegsim informāciju par „Nodarbinātības pasākumu vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu 2019. gadā. Dalīsimies pieredzē, izvirzīsim priekšlikumus turpmākai sadarbībai.

Gaidīts ir ikviens uzņēmējs!

Papildus informācija pie Guntas Jumiķes vai Ainas Kuzmanes, zvanot: 67870973, 28380075 vai rakstot:

Aplūkot e-pastu
Aplūkot e-pastu

Biedrības un nodibinājumi vairākās NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

2019-08-12
 

ESF projekts „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001


 

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 23. augustam Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Ogrē, Rīgā un Siguldā vēl var pieteikties pasākuma ”Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

 

Biedrībām un nodibinājumiem tā ir iespēja piesaistīt savam darbam jaunus, enerģiskus un perspektīvus darbiniekus, savukārt jauniešiem - iespēja iegūt darba pieredzi un attīstīt darba iemaņas, darbojoties IT jomā un projektu vadīšanā, palīdzot administratīvajā darbā, rīkojot kultūras un sporta pasākumus, vadot pulciņus, nodarbojoties ar jaunatnes lietām un veicot citus darba pienākumus. Turklāt NVA filiāļu darbinieki palīdzēs izvēlēties konkrētās biedrības vai nodibinājuma darbības specifikai un prasībām visatbilstošākos kandidātus no NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem.

 

Pieteikties dalībai šajā NVA pasākumā var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, izņemot politiskās partijas. Darba pienākumi biedrībā vai nodibinājumā pasākuma dalībniekam būs jāveic piecas dienas nedēļā: ne mazāk kā 4 stundas un ne vairāk kā 8 stundas dienā. Iesaistes ilgums pasākumā – no 2 līdz 6 mēnešiem.

 

Jaunietis, piedaloties pasākumā, no NVA saņems stipendiju - 5 eiro dienā, stipendijas apmērs mēnesī tiks aprēķināts atbilstoši nostrādātām dienām. NVA pasākuma dalībnieku apdrošinās pret nelaimes gadījumiem, kā arī apmaksās veselības pārbaudi, ja tā ir paredzēta normatīvajos aktos par obligātajām veselības pārbaudēm. Ja darbā sabiedrības labā tiks iesaistīts bezdarbnieks ar invaliditāti, nepieciešamības gadījumā pasākuma īstenošanas vieta viņam jāizveido dzīves vietā vai funkcionāli jāpielāgo darba vidē, nodrošinot brīvu piekļuvi un pārvietošanos.

Kā nevalstiskajām organizācijām pieteikties pasākuma īstenošanai?


1.solis
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.


2.solis
Aizpildītais pieteikums līdz šī gada 23.augustam jāiesniedz vai jānosūta pa pastu NVA filiālei Bauskā, Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Ogrē, Rīgā vai Siguldā. (Visu NVA filiāļu kontaktinformāciju pieejama NVA mājaslapā.)


NVA filiāle organizēs Aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisiju, kas izskatīs pieteikumu atbilstību pasākuma nosacījumiem un pieņems lēmumu apstiprināt vai atteikt nevalstiskajai organizācijai pasākuma īstenošanu. Par pieņemto lēmumu NVA filiāle informēs nevalstisko organizāciju un pozitīvas atbildes gadījumā aicinās piedalīties bezdarbnieku atlasē un slēgt līgumu par pasākuma īstenošanu.


Pasākums ”Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.NVA Siguldas filiāle sadarbībā ar SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” Pierīgas nodaļu aicina uz diskusiju ‘Tava nākotne reģionā pēc 2020. gada’

2019-07-24

Nodarbinātības valsts aģentūras Siguldas filiāle sadarbībā ar SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs” Pierīgas nodaļu aicina uz diskusiju ‘Tava nākotne reģionā pēc 2020. gada’, kas notiks 25.07.2019., plkst.13:00, Dārza ielā 2a, Siguldā.

 

Valsts Lauku tīkla (turpmāk tekstā – VLT) Sekretariāta darbības ietvaros reģionos tiek organizētas darba grupas – diskusijas reģionos, kuru mērķis ir sniegt sabiedrības ierosinājumus nākamā plānošanas perioda Kopējās lauksaimniecības politikas Latvijas stratēģiskā plāna prioritātēm un to sasniegšanas pasākumiem.

 

Šobrīd tiek plānoti nākamā ES finansējuma perioda, 2021.-2027. gadi, pārdales principi Latvijas lauku teritorijai. Apkopoti dokumentā ‘Kopējā lauksaimniecības politika’. Kā viens no būtiskākajiem ir lauku attīstībai atvēlētais finansējums, finansējuma piesaistes programmas.

Latvijas lauki šajā izpratnē ir apdzīvotas vietas ārpus pilsētas Rīga un ārpus pilsētām virs 15 000 iedzīvotāju. Lauku attīstības sevī ietver zemāk šobrīd iezīmētās jomas, 2014-2020, perioda aktivitātes.

 

Diskusijas ietvaros pārrunāsim jautājumus – kas valstij jādara, lai Tu varētu saimniekot/ vadīt savu uzņēmumu efektīvāk; lai nodrošinātu taisnīgus ienākumus Tavai saimniecībai/uzņēmumam; lai Tu ņemtu vērā arī vides prasības; lai lauki (ārpus lielpilsētām) būtu Tava dzīvesvieta.

 

Diskusijas procesā aicinām ņemt vērā:

  • Katra ideja tiek piefiksēta
  • Par katru ideju plašākas diskusijas vajadzību nosaka grupa
  • Grupas viedokli nosaka balsojums noslēgumā.

Noslēgumā dalībnieki veic balsošanu, izvēloties 3 vērtīgākos pasākumus, kas palīdzēs sasniegt izvirzītās prioritātes – tiek iedoti 3 aplīši katrā mērķa grupā (kopā 12gb.)

 

Diskusijas ilgums: no 40 minūtēm – 2h.

 

Diskusijas koordinators: VLT Siguldas nodaļa, vadītāja, Kristīne Ragaine-Volnianko,

Aplūkot e-pastu

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv