Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Siguldas
filiāle

 

2018-08-13


Novada tīmekļa vietne:

www.carnikava.lv

Informācija par novadu: Carnikavas novads ir pašvaldība Vidzemes dienvidrietumos pie Rīgas pilsētas ziemeļaustrumu robežas. Novads atrodas Rīgas jūras līča Vidzemes piekrastē no Kalngales līdz pat Lilastes upei. Novada centrs ir Carnikava, kas atrodas 25 km attālumā no Rīgas.

Iedzīvotāju skaits: 9 208
Iedzīvotāji darbaspējas vecumā: 5 971
Bezdarbnieku skaits / Bezdarba līmenis: 151/ 2.53

Ar Carnikavas novadā reģistrētajām vakancēm varat iepazīties ŠEIT 

 
Avots: PMLP 
 
2018. gada 1. ceturksnī NVA Siguldas filiālē tika reģistrētas 290 brīvas darba vietas. No tām vairums – 172 – vienkāršajās profesijās; iekārtu un mašīnu operatori un izstrādājumu montieri - 8 pakalpojumu un tirdzniecības darbinieki – 26; kvalificēti amatnieki un strādnieki – 69; speciālisti – 5 vecākie speciālisti – 8 vakances.
 

Ekonomika un uzņēmējdarbības vide

 

Lielākie novada uzņēmumi:
  • Tirdzniecībā: GERMAN PRODUCTS BALTICS, SIA, Aspari, SIA, Rototeh, SIA, IBC Service, SIA, PLASTAR, SIA
  • Zivsaimniecībā Rīgas starprajonu zvejnieku kooperatīvā biedrība, Transports Intermodal Solutions, SIA, HidroTehServiss, SIA
  • Būvniecība A.M. Bruģis, SIA
  • Ražošana DAINAR, SIA, Divi simti divi, SIA, VINCENTS POLYLINE, SIA
  • Izklaide un kultūra L TIPS AGENCY, SIA, UGUNSGRĒKS, SIA
  • Pakalpojumi RGBG, SIA, Elite place, SIA

 

Vidējā bruto alga Carnikavas novadā:

  • EUR 1 025 (Pavisam, bez privātā sektora komersantiem ar nodarbināto skaitu <50);
  • EUR 1 034( Sabiedriskajā sektorā)
  • EUR 1 034 (Vispārējās valdības sektorā)
  • EUR 1 034 (Pašvaldību struktūrās)

Avots: CSP

 

Darba un dzīves iespējas novadā: 55,06% novada teritorijas aizņem mežsaimniecības un īpaši aizsargājamās teritorijas. Lauksaimniecībā izmantojamās zemes aizņem 20,73%, ūdens objektu zeme aizņem 6,67% Carnikavas novada teritorijas.

Carnikavas novadā tūrisma nozares izaugsmei ir liels potenciāls, kas līdz šim brīdim nav pilnībā izmantots. Daudz interesantu objektu ir Piejūras dabas parka teritorijā, kurus varētu iekļaut tūristu maršrutos un saistīt ar izplānotu celiņu tīklu.

Carnikavas novada teritorijā darbojas bibliotēka un šādas izglītības iestādes – Carnikavas pamatskola, PII „Riekstiņš”, PII “Piejūra”, Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas.

Carnikavas novadā ir liela aktivitāte sporta jomā. Pārsvarā sporta aktivitātes koncentrējas Carnikavas ciemā: Carnikavas pamatskolas sporta zālē, Carnikavas stadionā, sporta un aktīvās atpūtas centrā „Zibeņi”. Sporta pasākumu norisei tiek izmantots arī Carnikavā esošais dambis, kā arī dabas parka „Piejūra” teritorija. Carnikavas novada ģeogrāfiskais novietojums sniedz iedzīvotājiem iespēju aktīvi iesaistīties tautas sporta kustībā, aktīvu atpūtu un sportošanu veicot brīvā dabā, piemēram, kāpās vai pludmalē.

Carnikavas novadā tiek nodrošināta primārā veselības aprūpe. Veselības aprūpi Carnikavas novadā nodrošina 3 ģimenes ārstu prakses, zobārsta kabinets un laboratorija. Carnikavā darbojas divas aptiekas.

Ar sociālo pakalpojumu nodrošināšanu Carnikavas novada iedzīvotājiem nodrošina Carnikavas novada pašvaldības iestāde – Sociālais dienests. Kalngales ciemā ir izveidots brīvā laika pavadīšanas centrs „Kadiķis”, savukārt Carnikavas ciemā darbojas Carnikavas novada alternatīvās aprūpes centrs „Pīlādzis”. Abi iepriekšminētie centri ir Sociālā dienesta struktūrvienības. Centros tiek sniegti bezmaksas sociālie pakalpojumi un nodrošinātas brīvā laika pavadīšanas iespējas ar mērķi uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti.


Papildus informācija

Novada mājas lapā var iegūt aktuālo informāciju uzņēmējiem, iedzīvotājiem un novada viesiem, ir pieejama aktuālā informācija uzņēmumiem, t.sk arī par biznesa attīstības iespējam novadā un atbalsta programmām.

Pašvaldība savā mājas lapā ievieto aktuālo informāciju par vakantajām amata vietām pašvaldības uzņēmumos un iestādēs. Kā arī novada mājas lapā var atrast informāciju par izglītības iespējam novadā, sociālo un veselības aprūpi un citu aktuālo informāciju.

 25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv