Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

Tukuma
filiāle

„Ēnu diena” Nodarbinātības valsts aģentūras Tukuma filiālē

2013-02-14

Nodarbinātības valsts aģentūras Tukuma filiāles koordinējošo eksperti Montu Skricku „ēnoja” NVA jaunākā „ēna”  – Tukuma 2. vidusskolas 4.klases skolniece Vanesa.

„Ēna” iepazinās ar filiāles darbu, darbiniekiem, kā arī devās līdzi koordinējošajai ekspertei uz mācību iestādes pārbaudi, kurā nodarbinātās personas apgūst angļu valodu bez priekšzināšanām. Patīkamu pārsteigumu sagādāja Vanesas angļu valodas zināšanas.

Vanesa: „Man ļoti patika šī „Ēnu diena”. Tās laikā man bija iespēja reģistrēt dokumentus un meklēt darbu tiem, kam tas nepieciešams.”

Mēs esam pateicīgi mūsu „ēnai” par interesi un dalību.
Uz tikšanos nākamajā „Ēnu dienā”!

 

 

 
 
 
 

 


Nodarbinātības valsts aģentūra aicina uz Atvērto durvju dienu

2012-09-25

28. septembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Tukuma filiālē (Pils iela - 11) notiks Atvērto durvju diena. Šajā dienā, pēc īpaši šim pasākumam izstrādāta plāna, ikvienu aicinām apmeklēt NVA un iepazīties ar NVA darbības specifiku un ikdienas darbu.

 

Atvērto durvju dienas plāns:

 

  • 10.00 - 12.00 notiks prezentācija "Jauniešu iespējas darba tirgū".

Noslēgusies pieteikumu pieņemšana bezdarbnieku ar invaliditāti darba vietu izveidei ANP "Pasākums noteiktām personu grupām"

2012-05-09

Nodarbinātības valsts aģentūras Tukuma filiālē, darba devēju pieteikumu pieņemšana dalībai pasākumā „Pasākumi noteiktām personu grupām” invalīdu darba vietu izveidošanai specbudžeta un Eiropas Sociālā fonda atbalstu īstenotajā projektā „Pasākumi noteiktām personu grupām” (Nr.1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)ietvaros ir beigusies.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Pasākumi noteiktām personu grupām”
(projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.1.2/08/IPIA/NVA/001)

 

 


NVA Tukuma filiāles aktualitātes Tukuma novada laikrakstā "Tukuma Laiks"

2012-05-09
Tukuma novada oficiālajā laikrakstā Tukuma Laiks (92) iespējams iepazīties ar NVA Tukuma filiāles aktualitātēm. Laikraksts PDF formātā pieejams http://www.tukums.lv/tukuma-laiks.

Tukumā notiks "E-prasmju nedēļa 2012"

2012-03-20

No š.g. 26. līdz 30. martam Latvijā notiks Eiropas „e-prasmju nedēļa 2012”, kuras laikā īpaša uzmanība būs pievērsta jauniešiem un viņu karjeras iespējām saistībā ar e-prasmēm un IKT specialitātēm, kā arī mazajiem un mikro uzņēmumiem.
E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas Savienības informatīvās kampaņas „European e-skills week 2012” ietvaros. „European e-skills week 2012” organizē Eiropas Uzņēmējdarbības un Rūpniecības doktorāts ciešā sadarbībā ar Digital Europe un European Schoolnet. Latvijā e-prasmju nedēļa notiek jau trešo reizi un to koordinē Latvijas Informāciju un Komunikāciju tehnoloģiju asociācija (LIKTA) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.
Eiropas e-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā. E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanu un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem un citām iespējām, kas pieejams e-vidē.
E-prasmju nedēļa tiek aktīvi organizēta arī Tukumā. Pasākuma organizētājs ir Tukuma novada domes struktūrvienība - Tukuma Tūrisma informācijas centrs kopā ar Tukuma bibliotēku un citiem atbalstītājiem. Sadarbībā ar tiem marta pēdējā nedēļā tiks organizēti dažādi pasākumi, katru pasākuma dienu paredzot kādai konkrētai mērķauditorijai. Pasākumi notiks gan Tukuma bibliotēkas, gan Tukuma novada Domes telpās.
26. marts – vidusskolēnu diena
Pirmdiena būs domāta vidusskolēniem. Tukuma bibliotēka iepazīstinās tos ar bibliotēkas elektronisko katalogu un novadnieku datu bāzēm, bet „Letonika” – datu bāzes piedāvātajiem resursiem. Savukārt NVA Tukuma filiāles karjeras konsultants pastāstīs par karjeras izvēles iespējām, beidzot skolu, un NVA Tukuma filiāles vadītāja informēs par „EURES un darba meklēšanu ārzemēs”, iemācot to visu sameklēt interneta vidē.
27.marts – ceļotāju diena
Otrdiena būs veltīta ceļotājiem – visiem tiem, kas jau ceļo vai tikai plāno. Būs iespēja saņemt vērtīgu informāciju, kā ceļot droši un neapjukt plašajā informācijas virpulī.
29. marts – darba meklētāji
Ceturtdienas stāstījumi būs domāti tiem, kas meklē darbu. Interesenti varēs ielūkoties vakanču portālos, lai atrastu piemērotus darba piedāvājumus Latvijā un ārzemēs. Skolēniem būs iespēja uzzināt par karjeras iespējām beidzot skolu, VSAA e-pakalpojumiem un e-iespējām Valsts ieņēmumu dienesta mājas lapā.
30. marts – uzņēmēji un bibliotekāri
Piektdien uz tikšanos īpaši aicināti būs uzņēmēji un arī bibliotekāri, jo Lursoft sniegs informāciju par iespēju izmantot to datu bāzes uzņēmējdarbībā – dažādo valsts reģistru efektīvai izmantošanai. Uzņēmējiem būs iespēja uzzināt vairāk par darbinieku meklēšanu internetā, E-paraksta priekšrocībām uzņēmumā un VSAA elektroniskajiem pakalpojumiem.
Visus interesentus aicinām aktīvi sekot līdzi informācijai mājas lapā www.eprasmes.lv. Par pasākumiem Tukumā vairāk var interesēties pie e-prasmju nedēļas Tukumā kontaktpersonas – Tukuma TIC speciālistes Lienes Ratnieces, tālrunis – 28311557 vai pa e-pastu:

Aplūkot e-pastu

 


Tukuma filiāles karjeras konsultants piedalījās Jaunpils vidusskolas organizētajā Karjeras nedēļā

2011-03-07

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūras Tukuma filiāles karjeras konsultante Iveta Pletčere-Muižniece piedalījās Jaunpils novada Jaunpils vidusskolas organizētajā Karjeras nedēļā.

Karjeras nedēļa skolā norisinājās no 28. februāra līdz 4. martam. Tikšanās tika organizēta 9. un 12.klašu skolēniem.

 

 

 

Sadarbība starp Tukuma filiāli un Jaunpils vidusskolu noris jau 4 gadu garumā un tikšanās notiek regulāri – pavasaros, kad karjeras izvēle skolēniem kļūst īpaši svarīga.

 

 

Pasākuma laikā notika grupas karjeras konsultācija un tika pildīti interešu testi. Skolā ir pieejami informatīvie materiāli par NVA pakalpojumiem, un ir sniegta vispārīga informācija par NVA piedāvātajām iespējām jauniešiem. Skolēni tika iepazīstināti arī ar NVA CV/Vakanču portālu - valstī plašāko brīvo darba vietu datu bāzi.

 

 

 

11.martā paredzēta tikšanās ar 9.klašu skolēniem Tukuma vakara un neklātienes vidusskolā.

 

15. vai 16.martā grupu konsultācija tiek plānota arī Kandavas novada Cēres pamatskolā.


26 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀTJAUNUMU KALENDĀRS


Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv