Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes

NVA direktore tikās ar „Jaunā laika” frakcijas deputātiem

 
7. maijā Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica tikās ar LR Saeimas partijas „Jaunais laiks” frakcijas pārstāvjiem. Tikšanās laikā B.Paševica klātesošos informēja par situāciju nodarbinātības jomā valstī, bezdarba rādītājiem un tendencēm darba tirgū, kā arī par NVA īstenotajiem nodarbinātības pasākumiem.

Īpaša uzmanība tika veltīta darba tirgū pieprasītajām profesijām. NVA direktore uzsvēra, ka brīvo darba vietu skaits valstī no pagājušā gada decembra līdz šā gada maijam samazinājies par 30%. Ja 2007. gada decembrī NVA uzskaitē bija 18 147 vakances, tad savukārt šā gada  maijā - 12 600.  Viskrasāk vakanču skaits samazinājies Rīgā. Patlaban darba tirgū vispieprasītākie ir mazumtirdzniecības veikalu pārdevēji, metinātāji, strādnieki, celtnieki, atslēdznieki, kā arī kuģu būvētāji.

< Atpakaļ

28 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Gulbene
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Tukums
Valka
Valmiera
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

DER ZINĀT

JAUNUMU KALENDĀRS

atkrapies.lv

www.knab.gov.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv